Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
SAAME TUTTAVAKS: Kadri Põlm ehk poja nimel jalgadele SAAME TUTTAVAKS: Kadri Põlm Järjekordne meie tublide naiste tutvustamise kord on jõudnud toimeka Kadri Põlmi kätte. ← Eelmine Kevadtorm 17 väliköögi meeskonna liikme päevik Järgmine → Inglid kesapõllul ehk kuidas ma jõudsin Ernakese köögitoimkonda SAAME TUTTAVAKS: Kadri Põlm ehk poja nimel jalgadele

SAAME TUTTAVAKS: Kadri Põlm ehk poja nimel jalgadele

1. juunil 2017

Järjekordne meie tublide naiste tutvustamise kord on jõudnud toimeka Kadri Põlmi kätte.

SAAME TUTTAVAKS: Kadri Põlm ehk poja nimel jalgadele
Kadri (keskel) sõduribaaskursuse ajal koos kamraadidega

Aastal 2010 elas Kadri Põlm üle ränga õnnetuse. Päevapealt oli liikuva ja tantsulustilise naise ainsaks kulgemisvahendiks saanud ratastool. Paar kuud hiljem tabas teda uus saatuselöök – ilmnes, et tema poeg saab haridust omandada ainult „tõlgi” abil, kes tema ja ümbritseva vahele toetava puhvri moodustaks.


Pühendunud ema kohendas kogu oma elu ümber: päevade põhisisuks sai töö pojaga ning lõputu võimlemine, et taas kõndima hakata. Muutus ka tööelu, omaloodud ettevõttes saab aegu sättida just nii, nagu parajasti vaja.


Aastaks 2014 oli Kadri taas valmis senisest rohkem ka väljapoole panustama ning liitus Naiskodukaitse kohaliku jaoskonnaga. Tema esimeseks väljaõppeks oli esmaabi BVÕ ning koolituse lõpul liitus ta meditsiini erialagrupiga. 


Aastal 2016 valisid Kose jaoskonna liikmed Kadri Põlmi jaoskonna juhatusse. Tal on lõputult palju uusi ideid ning tal on tahtmist ja energiat neid ka ellu viia. Nii näiteks on Kadri organiseeritud väga ilusad tassid tunnustamiseks, Naiskodukaitse pildiga taldrikud tänutäheks kinkimiseks, meditsiini õppepäevad ringkonna koolides ja noorterühmades ning reaalmeditsiini tagamine erinevatel üritustel. Kadri ei kohku tagasi ka teiste erialagruppide väljakutsete ees ning on valmis püstijalu lumetuisus noortele võistlejatele sooja toitu valmistama. Väärib märkimist, et sportlik ja tugev naine suutis aastal 2016 läbida ka SBK (sõduribaaskursus), pidades sammu endast palju nooremate meestega. 


Ettevõtjana on ta suurepärane läbirääkija ja väga täpne. Sinilille kampaania raames rääkis ta läbi kohtadega, kus saaks lilli müüa, viis sinna müügiks ja kogus kokku ka – ideaalne arvepidamine ja täpsus.


NKK teabepäeval "Kose kutsub külla" organiseeris Kadri Kosele telgi, materjali, mida inimestele näidata, mänge, mida lastega läbi viia. Seda kõike tegi ta päeval, kus ta oli tööl fotograafina, suutes oma töö vahepeal ka osalevatele lastele rõõmsaid tegevusi pakkuda. Kadri märkab ja oskab kaasata inimesi. Tema eestvedamisel esitasime eelmisel aastal oma liikme Ingriti kohaliku valla aasta emaks. Ka aitas ta luua jaoskonnasisese liikmete tunnustamise süsteemi. 


Emana ma näen ka, kuidas Kadri leiab viise, kuidas ja kuhu (millistesse tegemistesse) lapsi kaasata ning kuidas ta organiseerib lastele uusi tegevusi.
Kose jaoskonna esinaine Tähti Marjamäe
*
Kadri endast: Liitusin Naiskodukaitsega 2014. aastal, sõprade soovitusel. Tundsin, et olen valmis senisest veidi enam vabatahtlikku töösse panustama. Mulle meeldib Naiskodukaitses väga kõik, mis on seotud meditsiini, esmaabi ja inimeste aitamisega. Naiskodukaitse on pakkunud häid võimalusi nii juurde õppimiseks kui ka enda praktiliselt proovilepanekuks. Mulle meeldib, et Naiskodukaitse on täis vaheldusrikkaid võimalusi – ühte erialagruppi kuuludes saab ka teiste tegevuses kaasa lüüa. Samuti saab erinevaid erialasid „miksida”, näiteks minna noortejuhile appi ja teha noortele meditsiiniõppus.


Mulle meeldib, et naiskodukaitsjana saan panustada kodukandi tegevustesse ja arengutesse. Ja, mis on samuti väga oluline, olen Naiskodukaitses leidnud mitmeid uusi sõpru ja palju toredaid tuttavaid.


Olen Kose jaoskonna juhatuse liige. Teen kõike, mida vaja, et naistel oleks meeldiv meie jaoskonda kuuluda, et naiskodukaitsjad, kaitseliitlased ning noored kotkad ja kodutütred moodustaksid ühtse kogukonna. Kuulun meditsiini erialagruppi. Selle raames käin noorteüritustel reaalmeditsiini tagamas.

FastLion CMS

SAAME TUTTAVAKS: Kadri Põlm

SAAME TUTTAVAKS: Kadri Põlm

Kadri (keskel) sõduribaaskursuse ajal koos kamraadidega Aastal 2010 elas Kadri Põlm üle ränga õnnetuse Päevapealt oli liikuva ja tantsulustilise naise ainsaks kulgemisvahendiks saanud ratastool Järjekordne meie tublide naiste tutvustamise kord on jõudnud toimeka Kadri Põlmi kätte.

SAAME TUTTAVAKS: Kadri Põlm ehk poja nimel jalgadele

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse