Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rohkem avatud uksi! Rohkem avatud uksi! Kui selgus, et Maakaitsepäeva PR-telk on Naiskodukaitse Keila jaoskonna poolt mehitatud, otsustasime, et pakume huvilistele lähipäevil võimaluse ka meie Keila Kaitseliidu majaga tutvuda. Maakaitsepäeva ilm ja koht meie teavitustööd ei soosinud ning rohkem oli inimesi mujalt kui Keilast. Leia meid FBst! Tule sinagi! Kohvi, tee ja küpsetised maitsesid kõigile ← Eelmine Aitäh, Lilleoru! Järgmine → Põhja- Kõrvemaad avastamas Rohkem avatud uksi!

Rohkem avatud uksi!

Pille-Riin Moilanen 4. juulil 2014

Kui selgus, et Maakaitsepäeva PR-telk on Naiskodukaitse Keila jaoskonna poolt mehitatud, otsustasime, et pakume huvilistele lähipäevil võimaluse ka meie Keila Kaitseliidu majaga tutvuda. Maakaitsepäeva ilm ja koht meie teavitustööd ei soosinud ning rohkem oli inimesi mujalt kui Keilast.

Rohkem avatud uksi!
Tere tulemast! Keila, Aia tn 35
Rohkem avatud uksi!
Inimesed kogunesid infolaua ümber

Sai küll reklaamitud nii elektroonilises - kui pabermeedias, kuid arvasime siiski, et vaevalt kuigi palju võõrast rahvast meie äärelinnas asuva maja juurde tee leiab.

 

Pessimistlikule prognoosile vaatamata tegime eeltöö korralikult.

 

1. Eventleht Facebookis läbi, mille sai kutsuda sõpru ja tuttavate tuttavaid.

2. Pressiteade Keila lehes, mis meie üllatuseks ilmus täies mahus koos pildiga ning järgmises lehes veelkord kuulutusena.

3. Paberkuulutus linnavalitsuses, tervisekeskuses ja kauplustes.

4. NKK Keila jaoskonna ning Kodutütarde ja Noorte Kotkase fotonäituse ülespanek.

5. Küpsetamismaraton samal päeval.

6. Auhinnamängu ettevalmistamine.

7. Lastetoa planeerimine.

 

Hea küll, teeme oma tööd, mõtlesin. Kui rahvast ei tule või käib ainult mõni inimene, saame siis teha ajurünnakut järgmise ürituse jaoks ja ideede kogumiseks. Seda me teha ei saanud.

 

Kahe tunni jooksul käis Kaitseliidu Keila majas üle 50 huvilise ja omainimese. Hr Mart Arrak, Kaitseliidu Keila rühma pealik, tegi kaks eksukrsiooni majas ja territooriumil, andis seletusi ja vastas küsimustele.

 

Külastajaid olid väga erinevaid. Nii  lastega pered kui pensionäre kui ka tudengeid. Kodutütred, kes korraldasid lastele lauamängutoa ja ristsõnade lahendamise, ei pääsenud isegi küpsetisi maitsma enne kui üritus läbi oli. Lauamängutuba oli niivõrd populaarne.

 

Kõik kohalolnud naiskodukaitsjad olid väga hõivatud organisatsiooni tutvustamisega. Küsiti meie tulevikuplaanide kohta, mis majast edasi saab, mis kohustused  on  NKK liikmel, kuskohas ja kui tihti Kodutütred ja Noored Kotkad koos  käivad, mis laste laagrites toimub jne jne jne.  Kogu 2 tundi oli tõhusat, tihedat ja efektiivset tööd. Kaitseliidu Keila rühm sai juurde ühe särasilmse noorliikme  ja 3 noormeest, kes mõtlevad liitumisele.

 

Naiskodukaitse Keila jaoskond saab 3 uut tegevliiget. Kõik uued ja potensiaalsed liikmed on kutsutud osalema meie järgmises avatud uste ürituses.

 

Kaitseliidu  Keila maja avatakse 23.augustil kell 10.00-18.00 Keila Hoovilugude raames.

 

Toimub „Kaitseliidu Seiklushoov“`, mis  pakub tegevust nii väikestele kui suurtele.

 

Leia meid FBst!

 

Tule sinagi!

 

Rohkem avatud uksi!
Kohvi, tee ja küpsetised maitsesid kõigile
← Eelmine
Aitäh, Lilleoru!

FastLion CMS

Rohkem avatud uksi!

Rohkem avatud uksi!

Tere tulemast! Keila, Aia tn 35 Inimesed kogunesid infolaua ümber Sai küll reklaamitud nii elektroonilises - kui pabermeedias, kuid arvasime siiski, et vaevalt kuigi palju võõrast rahvast meie äärelinnas asuva maja juurde tee leiab Pessimistlikule prognoosile vaatamata tegime eeltöö korralikult Kui selgus, et Maakaitsepäeva PR-telk on Naiskodukaitse Keila jaoskonna poolt mehitatud, otsustasime, et pakume huvilistele lähipäevil võimaluse ka meie Keila Kaitseliidu majaga tutvuda. Maakaitsepäeva ilm ja koht meie teavitustööd ei soosinud ning rohkem oli inimesi mujalt kui Keilast.

Rohkem avatud uksi!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse