Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Risti jaoskond pidas aastakoosolekut Risti jaoskond pidas aastakoosolekut 17. jaanuaril toimunud Naiskodukaitse Lääne ringkonna Risti jaoskonna üldkoosolekul kiideti 2015 aastal tehtu heaks, pandi paika 2016 aasta plaanid ja tänati tublisid liikmeid. Päeva tegi pidulikumaks see, et samal päeval oli ka Kaitseliidu endise ülema ning Risti malevkonna taaslooja major Benno Leesiku sünniaastapäev. ← Eelmine Kaitseliidu Lihula üksikkompanii tähtpäeva tähistamine Järgmine → Tõelist sõpra tunned hädas Risti jaoskond pidas aastakoosolekut

Risti jaoskond pidas aastakoosolekut

Kati Ojaver, Risti jaoskonna esinaine, 18.jaanuar 2016

17.jaanuaril toimunud Naiskodukaitse Lääne ringkonna Risti jaoskonna üldkoosolekul kiideti 2015 aastal tehtu heaks, pandi paika 2016 aasta plaanid ja tänati tublisid liikmeid. Päeva tegi pidulikumaks see, et samal päeval oli ka Kaitseliidu endise ülema ning Risti malevkonna taaslooja major Benno Leesiku sünniaastapäev.

Benno Leesiku mälestuseks panime NKK lipuga koos lauale tema foto ja Risti malevkonna lipu. Enne KL ülemaks määramist oli Benno Lääne maleva Risti malevkonna pealik ning tema utsitamisel toimus ka Risti jaoskonna esimene taasloomine. Vahepeal liideti Risti jaoskond küll Haapsalu jaoskonnaga, kuid alates 2012 aastast oleme jälle omaette üksus.

Risti jaoskond pidas aastakoosolekut
Foto K.Ojaver

Erilise tähelepanu osaliseks sai meie revisjonikomisjon koosseisus Eha Grossev, Ülle Reinbach ja Marje Sinisaar.  Nimelt juba mitmendat korda nimetas ringkonna esinaine Mare Laide nende tööd parimaks, mida tema silmad on näinud ja kõrvad kuulnud.

Nagu meil kombeks, lõpetasime ka nüüd oma aastakoosoleku jaoskonna esinaise piduliku vastuvõtuga. Lisaks  tublidele liikmetele said tänukirja  Lääne ringkonna esinaine Mare Laide ja Risti malevkonna pealik Aksel Heidemann abi, toetuse ja koostöö eest ning meie sõber Oliver Grauberg, kes meie pidulauda alati millegi maitsvaga rikastab. Ka ei jäänud tänamata Grete tütar Paula-Marie, kes ei  jõua ära oodata, millal ta nii vanaks saab, et naiskodukaitsjaks saaks hakata.

FastLion CMS

Risti jaoskond pidas aastakoosolekut

Risti jaoskond pidas aastakoosolekut

Benno Leesiku mälestuseks panime NKK lipuga koos lauale tema foto ja Risti malevkonna lipu Enne KL ülemaks määramist oli Benno Lääne maleva Risti malevkonna pealik ning tema utsitamisel toimus ka Risti jaoskonna esimene taasloomine 17.jaanuaril toimunud Naiskodukaitse Lääne ringkonna Risti jaoskonna üldkoosolekul kiideti 2015 aastal tehtu heaks, pandi paika 2016 aasta plaanid ja tänati tublisid liikmeid. Päeva tegi pidulikumaks see, et samal päeval oli ka Kaitseliidu endise ülema ning Risti malevkonna taaslooja major Benno Leesiku sünniaastapäev.

Risti jaoskond pidas aastakoosolekut

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse