Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Risti jaoskonna naised „Mari Raamoti lugu” vaatamas Risti jaoskonna naised „Mari Käisime Risti jsk. naistega 31. augustil Mustlas vaatamas etendust „Mari Raamoti lugu“. Eelhäälestust minul peaaegu ei olnud. Teadsin, et pr. Raamot oli üks NKK asutajatest ja eestvedajatest ning et etendust mängib paarist elukutselisest + isetegevuslastest koosnev seltskond. aastapäeval Risti jaoskonna naised „Mari Raamoti lugu” vaatamas

Risti jaoskonna naised „Mari Raamoti lugu” vaatamas

Ülle Reinbach 7. september 2012

Käisime Risti jsk. naistega 31. augustil Mustlas vaatamas etendust „Mari Raamoti lugu“. Eelhäälestust minul peaaegu ei olnud. Teadsin, et pr. Raamot oli üks NKK asutajatest ja eestvedajatest ning et etendust mängib paarist elukutselisest + isetegevuslastest koosnev seltskond.

Suhtusin asjasse üsna ükskõikselt, et kui läheme, siis läheme. Kohale jõudes oli esimeseks üllatuseks, et Mari Raamot on pärit sealtsamast Mustla kandist (ise tahan veel sünnijärgne mulk olla, häbi!)

Edasi tuli siis etendus ise.... 

 

Risti jaoskonna naised „Mari Raamoti lugu” vaatamas

Sõnulseletamatu ja esmamuljelt arusaamatu  kogemus – avastasin üsna esimese vaatuse alguses, et üle keha jooksevad külmavärinad ja „kananahk“ tuleb peale. Näitlejad olid kõik professionaalid selle sõna kõige paremas tähenduses - lugu sulas kokku  ja  keegi esile ei tükkinud. Elasin nii sisse, et kui vaheaeg välja kuulutati, olin pettunud, tahtnuksin kohe edasi minna.

Etenduse lõppedes tõusis rahvas saalis püsti ja plaksutas ja plaksutas ja plaksutas...

Risti jaoskonna naised „Mari Raamoti lugu” vaatamas
Foto: Sakala ringkond

 

Võtsime end samuti viiekesi lava äärele ritta ning tänasime ja kiitsime nii esinejaid kui Sakala ringkonna naisi – ülimalt tore ja kordaläinud ettevõtmine. Kingiks olid meil kaasas lilled ja raamitud tänukiri, et emotsioonid ajalukku jäädvustada. Klomp oli kurgus terve kodutee ja see tunne püsib hinges veel praegugi, mitu päeva hiljem.

 

Põhjus saab olla vaid üks – pr. Mari Raamot oli üks MEIST ja kogu lugu seega samuti MEIST.

Risti jaoskonna naised „Mari Raamoti lugu” vaatamas
Foto: Kati Ojaver-Heidemann

FastLion CMS

Risti jaoskonna naised „Mari

Risti jaoskonna naised „Mari

Suhtusin asjasse üsna ükskõikselt, et kui läheme, siis läheme Kohale jõudes oli esimeseks üllatuseks, et Mari Raamot on pärit sealtsamast Mustla kandist (ise tahan veel sünnijärgne mulk olla, häbi!) Edasi tuli siis etendus ise Käisime Risti jsk. naistega 31. augustil Mustlas vaatamas etendust „Mari Raamoti lugu“. Eelhäälestust minul peaaegu ei olnud. Teadsin, et pr. Raamot oli üks NKK asutajatest ja eestvedajatest ning et etendust mängib paarist elukutselisest + isetegevuslastest koosnev seltskond.

Risti jaoskonna naised „Mari Raamoti lugu” vaatamas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse