Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Riigikogu Esimees Ene Ergma tutvus baasväljaõppega Riigikogu Esimees Ene Ergma Mai lõpul tutvus Riigikogu esimees, Naiskodukaitse Tartu ringkonna toetajaliige Ene Ergma baasväljaõppega oma koduringkonnas. Tegemist oli sõdurioskuste mooduliga, kus praktilise tegevuse käigus õpiti seljakotti pakkima. Põnevust pakkus ka teoreetiline loeng tänapäeva relvastusest, kus pr. Ergma esitas lektorile asjalikke küsimusi. ← Eelmine Naiskodukaitsja valiti Kaitseliidu vanematekogu liikmeks Järgmine → Väärtuste kandjad võidupüha paraadil Riigikogu Esimees Ene Ergma tutvus baasväljaõppega

Riigikogu Esimees Ene Ergma tutvus baasväljaõppega

Eha Jakobson, Tartu ringkond 18. juunil 2013

Mai lõpul tutvus Riigikogu esimees, Naiskodukaitse Tartu ringkonna toetajaliige Ene Ergma baasväljaõppega oma koduringkonnas. Tegemist oli sõdurioskuste mooduliga, kus praktilise tegevuse käigus õpiti seljakotti pakkima. Põnevust pakkus ka teoreetiline loeng tänapäeva relvastusest, kus pr. Ergma esitas lektorile asjalikke küsimusi.

Pärastises vestluses leidis Riigikogu esimees, et Naiskodukaitse kui vabatahtlike organisatsioon on Eesti tingimustes äärmiselt vajalik ja oluline just oma kodu kaitse seisukohast, seda nii kitsamas kui laiemas tähenduses. Olla  see inimene, kes oskab vajaduse korral abi anda, rasketes olukordades paanikasse sattumata tegutseda, selleks ennast täiendada ja treenida – seda hindas Ene Ergma üle kõige. Ja muidugi on talle kui emotsionaalsele inimesele avaldanud mõju Võidupüha paraadid, mil Naiskodukaitse oma kaunis mustas vormis marsib.

 

Ene Ergma andis avalduse NKK toetajaliikmeks astumiseks 2.septembril 2012 pärast NKK 85.aastapäeva pidulikku aktust. Praegu on ta Tartu ringkonna Tamme jaoskonna toetajaliige.  

Riigikogu Esimees Ene Ergma tutvus baasväljaõppega
Proua Ergma leiab, et Naiskodukaitse on äärmiselt vajalik ja oluline just oma kodu kaitse seisukohast, seda nii kitsamas kui laiemas tähenduses.

FastLion CMS

Riigikogu Esimees Ene Ergma

Riigikogu Esimees Ene Ergma

Pärastises vestluses leidis Riigikogu esimees, et Naiskodukaitse kui vabatahtlike organisatsioon on Eesti tingimustes äärmiselt vajalik ja oluline just oma kodu kaitse seisukohast, seda nii kitsamas kui laiemas tähenduses Olla see inimene, kes oskab vajaduse korral abi anda, rasketes olukordades paanikasse sattumata tegutseda, selleks ennast täiendada ja treenida – seda hindas Ene Ergma üle kõige Mai lõpul tutvus Riigikogu esimees, Naiskodukaitse Tartu ringkonna toetajaliige Ene Ergma baasväljaõppega oma koduringkonnas. Tegemist oli sõdurioskuste mooduliga, kus praktilise tegevuse käigus õpiti seljakotti pakkima. Põnevust pakkus ka teoreetiline loeng tänapäeva relvastusest, kus pr. Ergma esitas lektorile asjalikke küsimusi.

Riigikogu Esimees Ene Ergma tutvus baasväljaõppega

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse