Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Raplakad naabrite sünnipäeval Raplakad naabrite sünnipäeval Pärnumaa ringkond kutsus 4. juunil, Eesti lipupäeval oma 24. aastasele sünnipäevapeole. Pidu Kentuki kõrtsis oli hästi korraldatud. ja nii ära jääb see mull, mull, mull! Raplakad naabrite sünnipäeval

Raplakad naabrite sünnipäeval

Maret Kollin 7. juunil 2017

Pärnumaa ringkond kutsus 4. juunil, Eesti lipupäeval oma 24. aastasele sünnipäevapeole. Pidu Kentuki kõrtsis oli hästi korraldatud.

Ülejõe jaoskonna naised tegid vapustava etteaste võimlemises koos väikeste tüdrukutega. Nad ehitasid hinge kinnihoidvaid püramiide, duubel kukerpallid panid mõtlema, kas neil üldse selgroogu on. See oli tõeline üllatus, millised naised (ja nende tütred) meil Naiskodukaitses on.

Ühelgi peol ei puudu ka muusika. Seegi külalistele lõõtsalugusid mängiv pillimees oli naiskodukaitsja abikaasa.

Raplakad naabrite sünnipäeval
Foto: Reelika Rohuste

Pidulikku hõngu andsid juurde aukülalised, kolm üle üheksakümne aasta vanust daami. Üks nendest daamidest rääkis, kuidas sündis helesinine linik, millele tikitud liiliad.

Rapla tänab küllakutse eest ja võimalusel külastame oma naabreid alati.

Raplakad naabrite sünnipäeval
Foto: Jana Ots

FastLion CMS

Raplakad naabrite sünnipäeval

Raplakad naabrite sünnipäeval

Ülejõe jaoskonna naised tegid vapustava etteaste võimlemises koos väikeste tüdrukutega Nad ehitasid hinge kinnihoidvaid püramiide, duubel kukerpallid panid mõtlema, kas neil üldse selgroogu on Pärnumaa ringkond kutsus 4. juunil, Eesti lipupäeval oma 24. aastasele sünnipäevapeole. Pidu Kentuki kõrtsis oli hästi korraldatud.

Raplakad naabrite sünnipäeval

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse