Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põnev koolitus ja maitsvad toidud Põnev koolitus ja maitsvad Novembrikuu on jõudmas lõpusirgele, kuid Naiskodukaitse Lääne ringkonna toitlustusgrupi agaramad liikmed on külmast ilmast hoolimata 23. novembri laupäeva hommikul kokku kogunenud Lääne maleva staapi. Foto: Lääne ringkond ← Eelmine Naiskodukaitse Lääne ringkonna kandidaat konkursile “Aasta naiskodukaitsja” Järgmine → Tartu Rahulepingu aastapäeva tähistamine Lääne ringkonnas Põnev koolitus ja maitsvad toidud

Põnev koolitus ja maitsvad toidud

Andrea Pro¹kina 28. nov. 2019

Novembrikuu on jõudmas lõpusirgele, kuid Naiskodukaitse Lääne ringkonna toitlustusgrupi agaramad liikmed on külmast ilmast hoolimata 23.novembri laupäeva hommikul kokku kogunenud Lääne maleva staapi.

Põnev koolitus ja maitsvad toidud
Põnevad suupisted ootavad maitsmist. Foto: Lääne ringkond

Küll aga ei kogunenud naised niisama kokku, vaid meile tuli külla Taavi Kuusik Haapsalu Kutsehariduskeskusest, kes oli kokku pannud imemaitsva menüü. Hiljem kaeti ka valmistatud suupistetest ja toitudest kaunis laud, mida ühiselt tühjendama hakati.

Põnev koolitus ja maitsvad toidud
Uued maitsed ja võimalused, et täiendada igapäevast menüüd. Foto: Lääne ringkond

Esmalt rääkis Taavi Kuusik naistele üldiselt toitudest ja sellest kuidas neid peatselt valmistama hakatakse, seejärel võeti ilusti paaridesse ja teooria muudeti praktikaks.

Põnev koolitus ja maitsvad toidud
Valmimas on midagi maitsvat. Foto: Lääne ringkond
Põnev koolitus ja maitsvad toidud
Grillil soojendatud ciabatta. Foto: Lääne ringkond

Taavi juhendamisel valmisid staabi garaa¾is imekaunid peedi -ja porganidhummused, lisaks ka avokaado dipp ja hernetamp. Grillil sai üles soojendatud ka ciabatta mille peale eelnimetatud dippe ja muid uhkemaid hõrgutisi määrida sai. Mustast toidunädalast inspireeritult segasime kokku ka musta majoneesi, naistele tegi hirmsasti nalja, et see meenutab näomaski. Naljad kõrvale jättes, sai veel valmistatud lavaššipitsat ja suitsukana-ananassi sulajuustutäidist.

Põnev koolitus ja maitsvad toidud
Veel vaid näpuga.... Foto: Lääne ringkond

Kogu üritus tekitas väga head meeskonna vaimu ning kauneid mälestusi. Muljetamine jätkus ka hiljem alganud koosolekul.

Põnev koolitus ja maitsvad toidud
Taavi Kuusiku eestvedamisel valmisid imemaitsvad toidud. Foto: Lääne ringkond

FastLion CMS

Põnev koolitus ja maitsvad

Põnev koolitus ja maitsvad

Põnevad suupisted ootavad maitsmist Foto: Lääne ringkond Küll aga ei kogunenud naised niisama kokku, vaid meile tuli külla Taavi Kuusik Haapsalu Kutsehariduskeskusest, kes oli kokku pannud imemaitsva menüü Novembrikuu on jõudmas lõpusirgele, kuid Naiskodukaitse Lääne ringkonna toitlustusgrupi agaramad liikmed on külmast ilmast hoolimata 23.novembri laupäeva hommikul kokku kogunenud Lääne maleva staapi.

Põnev koolitus ja maitsvad toidud

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse