Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põlva ringkonna meeleolukas aastalõpp Põlva ringkonna meeleolukas aastalõpp Naiskodukaitse Põlva ringkond alustas oma 13. aastapäeva tähistamist meeleoluka spordipäevaga. Kutsutud olid tegevliikmed ja liikmekandidaadid koos oma perekondadega. Hoolimata lumetormi "Monika" külaskäigule oli meid sportimas koos ligi 30. ← Eelmine Naiskodukaitsjad annavad üle jõulukingitused Afganistanis teenivatele Eesti sõduritele Järgmine → Naiskodukaitsjad korraldasid heategevusmüügi Põlva ringkonna meeleolukas aastalõpp

Põlva ringkonna meeleolukas aastalõpp

Sille Kingla

Naiskodukaitse Põlva ringkond alustas oma 13.aastapäeva tähistamist meeleoluka spordipäevaga. Kutsutud olid tegevliikmed ja liikmekandidaadid koos oma perekondadega. Hoolimata lumetormi "Monika" külaskäigule oli meid sportimas koos ligi 30.

Päeva alustati väikese „aeroobse tegevusega“ – aeroobika. Selleks oli kohale kutsutud Evaliis, kes teenib oma leiba koolis kehalise kasvatuse õpetajana. Tema hoogsaid ja kohati natuke naljakaid liigutusi tegid soojenduseks kaasa kõik, ka isegi meesterahvad.  Edasi jätkati juba militaarsemate nimedega mängudega nagu näiteks Carl Gustav, kus võistkonnal tuli laadida toru täis pisikesi palle, panna "Carl Gustav" õlale ja joosta sellega saali teise otsa ja tagasi nii, et ükski pall välja ei veerkes. Loomulikult juhtus ka sellel korral nii, et pallid otsustasid torust välja tulla ja mööda saali laiali joosta.

 

Väga põnevaks kujunes aja peale sõjaväeriiete selga ajamine. Sooja voodriga pükste jalast saamine ja kiivri kinnitamine osutus üpris raskeks nii mõnelegi meesterahvale.
Põlva ringkonna meeleolukas aastalõpp
Kuidas mehed ei saa pükse jalast ja naised aitavad.
Põlva ringkonna meeleolukas aastalõpp
Auliige Pr. Helmi Visnapuu koos toetajaliikme Pr. Anne Vasarik´uga

Spordipäevale järgnes aastapäeva pidulik osa, mis seekord toimus Räpinas ja eestvedajateks olid Räpina jaoskonna liikmed.

 

Esmalt tegi ringkonna esinaine läinud aastast kokkuvõtte ja tänati ringkonna aktiivseimaid ja tublimaid liikmeid. Õhtu kulminatsiooniks kujunes meie auliikmele pr Helmi Visnapuu´le Liiliaristi Hõberisti üleandmine.

 

Õhtu jätkuks mängis tantsuks ansambel Naabri Valve, kelle muusika saatel sai aktiivselt ja lustilikult tantsida. Üllatusesinejaks oli Räpina kohalik, kuid ka avalikkusele tuntud laulumees Aapo Ilves, kes esitas oma tuntumaid palasid.

Kokkuvõtteks võib öelda, et aastapäeva üritus kujunes igati positiivseks ja lõbusaks. Võime julgelt ürituse kordaläinuks nimetada - tõestuseks on kasvõi see, et õhtul oli meid koos ligi 50 inimest, neist enamus tegevliikmed ja liikmekandidaadid.

FastLion CMS

Põlva ringkonna meeleolukas aastalõpp

Põlva ringkonna meeleolukas aastalõpp

Päeva alustati väikese „aeroobse tegevusega“ – aeroobika Selleks oli kohale kutsutud Evaliis, kes teenib oma leiba koolis kehalise kasvatuse õpetajana Naiskodukaitse Põlva ringkond alustas oma 13.aastapäeva tähistamist meeleoluka spordipäevaga. Kutsutud olid tegevliikmed ja liikmekandidaadid koos oma perekondadega. Hoolimata lumetormi "Monika" külaskäigule oli meid sportimas koos ligi 30.

Põlva ringkonna meeleolukas aastalõpp

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse