Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Peremess Peremess Ilusal kargel veebruarikuu pühapäeva hommikul stardin kodust maleva staabi poole, et sealt edasi jõuda Jõhvi Kontserdimajja, kus toimumas peremess. Nagu tavaks saanud esindab seal endid ka Alutaguse maleva Naiskodukaitse. Päev oli lõbus, toimeks ja korda läinud, ootan järgmise aasta messil osalemist! ← Eelmine Jõulupidu Avinurme mail Järgmine → Sünnipäevalaps „Alutaguse Malev“ Peremess

Peremess

Merle Ojasalu 3. veebr. 2013

Ilusal kargel veebruarikuu pühapäeva hommikul stardin kodust maleva staabi poole, et sealt edasi jõuda Jõhvi Kontserdimajja, kus toimumas peremess. Nagu tavaks saanud esindab seal endid ka Alutaguse maleva Naiskodukaitse.

Peremess

 Kuidas sel aastal organisatsiooni tutvustasime?

 

Esiteks pakkusime huvilistele võimalust täita ankeeti „Milline naiskodukaitsja oleksid sina?“. Täitjaid leidus üsna palju ja mis meilegi üllatav- enamus „klientidest“ sobiksid meditsiinialasesse gruppi tegutsema. Preemiaks said külastajad magusa suus sulava kommi. Ehk oli selline võimalus just meelitajaks paberimäärimisele.

Kellele meeldis äraarvamismängu mängida, tema jaoks olid laual 15 erinevat kotikest , milledesse peidetud maitse-ja tangained. Mängija/arvaja pidi oma kompamis- ja haistmismeelte abil tuvastama õigesti  peidus olevad ained. Selle ülesandegi lahendamisel osales küllaldaselt  messikülastajaid. Oli nii lapsi kui täiskasvanuid. Enamjaolt tuvastati pooled materjalid, kui kolm osalejat olid niivõrd osavad, et suutsid kõik viisteist peidetud ainet õigesti ära arvata.

Paberid täidetud, magus komm söödud, ülesanne lahendatud, siis vaja ju kosutust ka. Selleks valmistasid Naiskodukaitse liikmed väga maitsva tee, mille retseptid kadusid laualt nii ruttu justkui oleks lumi sulanud päikese käes.

Meeldiv oli kogeda, et mõned meesterahvadki tundsid huvi naiste organisatsioonis toimuva kohta. 

Kui mu mälu et peta, siis mõnigi naissoost külastaja avaldas soovi meiega liitumiseks.

 

Päev oli lõbus, toimeks ja korda läinud, ootan järgmise aasta messil osalemist!

 

 

FastLion CMS

Peremess

Peremess

Kuidas sel aastal organisatsiooni tutvustasime? Esiteks pakkusime huvilistele võimalust täita ankeeti „Milline naiskodukaitsja oleksid sina?“ Täitjaid leidus üsna palju ja mis meilegi üllatav- enamus „klientidest“ sobiksid meditsiinialasesse gruppi tegutsema Ilusal kargel veebruarikuu pühapäeva hommikul stardin kodust maleva staabi poole, et sealt edasi jõuda Jõhvi Kontserdimajja, kus toimumas peremess. Nagu tavaks saanud esindab seal endid ka Alutaguse maleva Naiskodukaitse.

Peremess

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse