Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaitseliidu ja Naiskodukaitse parameedikud täiendavad end Veneveres ja Kivikülas Kaitseliidu ja Naiskodukaitse parameedikud Aprilli lõpp on parameedikutele töine. Naiskodukaitse korraldab kaks rühmaparameedikute täiendõppe nädalavahetust naiskodukaitsjatele ja kaitseliitlastele. Täiendõpe on mõeldud kõigile, kes on lõpetanud parameediku erialaväljaõppe, eesmärgiks on värskendada meditsiinierialaseid baasoskusi ja -teadmisi. Erialaõpe Esmaabi ← Eelmine Naiskodukaitse Tallinna ringkonna esimese esinaise mälestustahvli avamine Järgmine → Riskijuht 2019 tiitli pälvis Naiskodukaitse mobiilirakendus ''Ole valmis!'' Kaitseliidu ja Naiskodukaitse parameedikud täiendavad end Veneveres ja Kivikülas

Kaitseliidu ja Naiskodukaitse parameedikud täiendavad end Veneveres ja Kivikülas

24. aprillil 2019

Aprilli lõpp on parameedikutele töine. Naiskodukaitse korraldab kaks rühmaparameedikute täiendõppe nädalavahetust naiskodukaitsjatele ja kaitseliitlastele. Täiendõpe on mõeldud kõigile, kes on lõpetanud parameediku erialaväljaõppe, eesmärgiks on värskendada meditsiinierialaseid baasoskusi ja -teadmisi.

Põhilisteks teemadeks on trauma (lahing)kannatanu käsitlus ning A(C)LS. Läbivalt on võimalus harjutada kõiki parameediku kursusel omandatud käelisi oskusi. Samuti on ka aega, et jagada omavahel kogemusi ning arutada parameedikute väljaõppe mineviku, oleviku ja tuleviku üle.

Kaitseliidu ja Naiskodukaitse parameedikud täiendavad end Veneveres ja Kivikülas
Foto: Tiina Raudmäe

Läbi viiakse kaks samasisulist nädalavahetust. Lõuna ja Kirde piirkondade Kaitseliidu ja Naiskodukaitse parameedikud osalesid 20.-21. aprillil täiendõppel Veneveres Lääne-Virumaal. Eeloleval nädalavahetusel saavad end Kivikülas Läänemaal täiendada Põhja ja Lääne piirkondade parameedikud.

FastLion CMS

Kaitseliidu ja Naiskodukaitse parameedikud

Kaitseliidu ja Naiskodukaitse parameedikud

Põhilisteks teemadeks on trauma (lahing)kannatanu käsitlus ning A(C)LS Läbivalt on võimalus harjutada kõiki parameediku kursusel omandatud käelisi oskusi Aprilli lõpp on parameedikutele töine. Naiskodukaitse korraldab kaks rühmaparameedikute täiendõppe nädalavahetust naiskodukaitsjatele ja kaitseliitlastele. Täiendõpe on mõeldud kõigile, kes on lõpetanud parameediku erialaväljaõppe, eesmärgiks on värskendada meditsiinierialaseid baasoskusi ja -teadmisi.

Kaitseliidu ja Naiskodukaitse parameedikud täiendavad end Veneveres ja Kivikülas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse