Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Päikeseline ohutuspäev Kohilas Päikeseline ohutuspäev Kohilas Laupäeval, 23. augustil toimus taaskord iga-aastane traditsiooniks saanud üritus „Raplamaa Ohutuspäev“, mille eesmärgiks oli teavitada inimesi igapäevaelus tekkida võivatest ohtudest, kuidas neid ennetada ning kui õnnetus käes, siis kuidas sel puhul õigesti toimida. ← Eelmine Naiskodukaitse otsa satub kõikjal, ka Velisel Järgmine → Kogukonnapäev ja heategevusloterii Juurus Päikeseline ohutuspäev Kohilas

Päikeseline ohutuspäev Kohilas

Liis Tiigirand 25. augustil 2014

Laupäeval, 23. augustil toimus taaskord iga-aastane traditsiooniks saanud üritus „Raplamaa Ohutuspäev“, mille eesmärgiks oli teavitada inimesi igapäevaelus tekkida võivatest ohtudest, kuidas neid ennetada ning kui õnnetus käes, siis kuidas sel puhul õigesti toimida.

Päikeseline ohutuspäev Kohilas

Kui eelmisel aastal toimus üritus Raplas, siis sel korral olid kõik oodatud Kohilasse,  gümnaasiumi esisele platsile. Kohal olid muidugi kõik turvalisuse ja ohutusega seotud asutused, alustades Politsei, Päästeameti, Maanteeameti ja veepäästega ning lõpetades korstnapühkijate ja naabrivalvega.

Päev oli täis põnevaid demoesitlusi, kust ei puudunud tuli, suits, veri, koerad, paugud, sireenid, pommirühm jms. Ka Kaitseliidu mehed näitasid endid ja viisid läbi õpetliku demo.

Naiskodukaitsjatest olid kohal Rapla jaoskonna esindajad Liis, Merike ja Liidi. Meie hoolitsesime selle eest, et inimesed saaksid rohkem teada Naiskodukaitsest ja meie tegemistest. Huvilisi oli päris mitmeid ning küsimusi nende poolt jagus.

Päikeseline ohutuspäev Kohilas

Meie tublid kokad pakkusid rahvale ülimaitsvaid pannkooke moosiga ning sinna kõrvale kohvi ja morssi. Pannkoogid olid väga populaarsed ning läksid nagu soojad saiad, mitmel korral tekkis lausa järjekord.

Päikeseline ohutuspäev Kohilas

Lastele oli mõeldud huvitav mäng, kus tuli igas punktis läbida erinev ülesanne, kas siis vastata mõnele teemakohasele küsimusele, panna kokku pusle või näiteks proovida elustamist või haavasidumist. Kui ülesanne tehtud, sai selle eest templi. Kogudes kokku kõik templid, oli võimalus võita auhindu. Päev oli nii põnev, et sai kiirelt otsa ning lõppes osalejate tunnustamise ning auhindade jagamisega.

Oli taaskord väga tore ja tegus päev, millele aitas kaasa ka hea ilm, mis oli justkui tellitud, sest niipea, kui saime asjad auto peale pandud ning alustasime teekonda tagasi Raplasse, hakkas sadama paduvihma.

FastLion CMS

Päikeseline ohutuspäev Kohilas

Päikeseline ohutuspäev Kohilas

Kui eelmisel aastal toimus üritus Raplas, siis sel korral olid kõik oodatud Kohilasse, gümnaasiumi esisele platsile Kohal olid muidugi kõik turvalisuse ja ohutusega seotud asutused, alustades Politsei, Päästeameti, Maanteeameti ja veepäästega ning lõpetades korstnapühkijate ja naabrivalvega Laupäeval, 23. augustil toimus taaskord iga-aastane traditsiooniks saanud üritus „Raplamaa Ohutuspäev“, mille eesmärgiks oli teavitada inimesi igapäevaelus tekkida võivatest ohtudest, kuidas neid ennetada ning kui õnnetus käes, siis kuidas sel puhul õigesti toimida.

Päikeseline ohutuspäev Kohilas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse