Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
PR-rühm täiendas end aastaõppusel PR-rühm täiendas end aastaõppusel Laupäeval, 29. novembril kogunes Tallinna ringkonna avalike suhete rühm koos mõnede huvilistega Muusika jaoskonnast aastas korra läbiviidavale täiendõppusele, et saada teadlikumaks sõjaväelisest teavitustööst ja suhtekorralduse alustest. Foto: Eveli Sammelselg, akadeemiline jsk Avalikud suhted Erialaõpe ← Eelmine Avalike suhete rühmal valmis kaks projekti Järgmine → Tallinna naiskodukaitsjad osalesid rahvusvahelisel CIMIC koolitusel PR-rühm täiendas end aastaõppusel Tallinna ringkonna avalike suhete rühma täiendõppus; sõjaväeline teavitustöö; suhtekorralduse alused

PR-rühm täiendas end aastaõppusel

Üve Maloverjan, PR-grupi vanem 10. dets. 2008

Laupäeval, 29. novembril kogunes Tallinna ringkonna avalike suhete rühm koos mõnede huvilistega Muusika jaoskonnast aastas korra läbiviidavale täiendõppusele, et saada teadlikumaks sõjaväelisest teavitustööst ja suhtekorralduse alustest.

Päeva tegi lahti Kaitseliidu Tallinna maleva propagandapealik n-ltn Madis Milling, kes tegi esmalt selgeks, mis vahe on infol ja propagandal. Seejärel rääkis ta intervjuu andmise põhitõdedest ja korraldas praktilise harjutuse, mis tekitas kõigis elevust.

 

Teisena esines ltn Andres Sang Kaitseväe teavitusosakonnast, kes rääkis üldisemalt teavitustööst sõjaväes ja ajakirjanduse rollist sõjaliste konfliktide kajastamisel. Lõpetuseks peatus ta uutel meediavõimalustel ehk olukorral, kus igaüks saab internetis oma infot ja arvamust levitada.

 

Sama teemaga jätkas suhtekorraldaja Katrin Reimann, kes pani meile südamele, et tänapäeva teabelevi juures peaks igaüks järele mõtlema, millist infot ta tahab endast levitada ja millist muljet jätta. Seda enam, et tihti ei esinda inimene ainuüksi iseennast, vaid ka organisatsiooni, kus ta töötab või millesse kuulub. Saime ka praktilisi nõuandeid, kuidas valmistuda ette avalikuks esinemiseks.

PR-rühm täiendas end aastaõppusel
Foto: Eveli Sammelselg, akadeemiline jsk

FastLion CMS

PR-rühm täiendas end aastaõppusel

PR-rühm täiendas end aastaõppusel

Päeva tegi lahti Kaitseliidu Tallinna maleva propagandapealik n-ltn Madis Milling, kes tegi esmalt selgeks, mis vahe on infol ja propagandal Seejärel rääkis ta intervjuu andmise põhitõdedest ja korraldas praktilise harjutuse, mis tekitas kõigis elevust Laupäeval, 29. novembril kogunes Tallinna ringkonna avalike suhete rühm koos mõnede huvilistega Muusika jaoskonnast aastas korra läbiviidavale täiendõppusele, et saada teadlikumaks sõjaväelisest teavitustööst ja suhtekorralduse alustest.

PR-rühm täiendas end aastaõppusel

Tallinna ringkonna avalike suhete rühma täiendõppus; sõjaväeline teavitustöö; suhtekorralduse alused
www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse