Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Oodatud on ettepanekud Väike-Maarja valla aasta ema aunimetusele Oodatud on ettepanekud Väike-Maarja Läheneva emadepäeva eel kuulutavad Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus välja valla aasta ema konkursi ja ootavad selleks sobivaid ettepanekuid. Koostöö Tähtpäevad ← Eelmine Jalgrattasportlane naasis Scoutsrännakult võiduga Järgmine → Kirde maakaitseringkonna õppusel „Miljon MIKSI 2023“ osaleb pooltuhat inimest Oodatud on ettepanekud Väike-Maarja valla aasta ema aunimetusele

Oodatud on ettepanekud Väike-Maarja valla aasta ema aunimetusele

Kristel Kitsing 10. aprillil 2023

Läheneva emadepäeva eel kuulutavad Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus välja valla aasta ema konkursi ja ootavad selleks sobivaid ettepanekuid.

Oodatud on ettepanekud Väike-Maarja valla aasta ema aunimetusele
Fotol Väike-Maarja valla aasta ema Merike Tammus. Foto: Kristel Kitsing

Tiitlile võib kandideerida Eesti kodanik ja Väike-Maarja valla elanik, kes on kasvatanud üles tublid lapsed, on neile eeskujuks, väärtustab peret ja kodu ning on aktiivne ja tegus ka ühiskondlikult. Täpsem statuut on leitav siit.

 

Kandidaatide esitamist ootame nii pereliikmetelt, tuttavatelt, asutustelt, organisatsioonidelt. Ettepanekuid kandidaadi lähema tutvustuse ja valiku põhjendusega saab teele panna 30. aprillini aadressile .

 

Otsuse tiitli andmiseks teeb esitatud ettepanekute põhjal selleks moodustatud komisjon, kuhu kuuluvad Väike-Maarja naiskodukaitsjad ja Väike-Maarja valla esindajad.

 

Aasta ema tiitlit on Väike-Maarja vallas välja antud aastast 2017. Eelmisel aastal pälvis selle tunnustuse nelja lapse ema ja vanaema Merike Tammus, kes igapäevaselt töötab Väike-Maarja gümnaasiumis sekretärina.

 

Tänavuse aasta ema kuulutavad vallavanem Indrek Kesküla ja Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver välja 10. mail Rakke kultuurikeskuses.

FastLion CMS

Oodatud on ettepanekud Väike-Maarja

Oodatud on ettepanekud Väike-Maarja

Fotol Väike-Maarja valla aasta ema Merike Tammus Foto: Kristel Kitsing Tiitlile võib kandideerida Eesti kodanik ja Väike-Maarja valla elanik, kes on kasvatanud üles tublid lapsed, on neile eeskujuks, väärtustab peret ja kodu ning on aktiivne ja tegus ka ühiskondlikult Läheneva emadepäeva eel kuulutavad Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus välja valla aasta ema konkursi ja ootavad selleks sobivaid ettepanekuid.

Oodatud on ettepanekud Väike-Maarja valla aasta ema aunimetusele

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse