Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Oodatud on ettepanekud Väike-Maarja valla aasta ema aunimetusele Oodatud on ettepanekud Väike-Maarja Läheneva emadepäeva eel kuulutavad Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus välja valla aasta ema konkursi ja ootavad selleks sobivaid ettepanekuid. Koostöö Tähtpäevad ← Eelmine Naistepäeva eri: naine naiskodukaitses Järgmine → Laila Talunik: „See mees sealt vallilt poleks ikka tõusnud“ Oodatud on ettepanekud Väike-Maarja valla aasta ema aunimetusele

Oodatud on ettepanekud Väike-Maarja valla aasta ema aunimetusele

Kristel Kitsing 6. aprillil 2022

Läheneva emadepäeva eel kuulutavad Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus välja valla aasta ema konkursi ja ootavad selleks sobivaid ettepanekuid.

Oodatud on ettepanekud Väike-Maarja valla aasta ema aunimetusele
Elle Trei. Foto: Kristel Kitsing

Tiitlile võib kandideerida Eesti kodanik ja Väike-Maarja valla elanik, kes on kasvatanud üles tublid lapsed, on neile eeskujuks, väärtustab pere ja kodu ning on aktiivne ja tegus ka ühiskondlikult. Täpsem statuut on leitav siin.

 

Kandidaatide esitamist ootame nii pereliikmetelt, tuttavatelt, asutustelt, organisatsioonidelt. Ettepanekuid kandidaadi lähema tutvustuse ja valiku põhjendusega saab teele panna . Viimane päev ettepanekute esitamiseks on 25. aprill.

 

Otsuse tiitli andmiseks teeb esitatud ettepanekute põhjal selleks moodustatud komisjon, kuhu kuuluvad Väike-Maarja naiskodukaitsjad ja Väike-Maarja valla esindajad.

 

Aasta ema tiitlit on Väike-Maarja vallas välja antud aastast 2017. Eelmisel aastal pälvis selle tunnustuse kolme lapse ema, viie lapselapse vanaema ja 19 aastat Tallinna lastekodus pereemana vastutusrikast tööd teinud väike-maarjalane Elle Trei.

 

Tänavuse aasta ema kuulutavad vallavanem Indrek Kesküla ja kohaliku naiskodukaitse jaoskonna esinaine Anneli Mikiver välja emadepäeval Väike-Maarja seltsimajas.

FastLion CMS

Oodatud on ettepanekud Väike-Maarja

Oodatud on ettepanekud Väike-Maarja

Elle Trei Foto: Kristel Kitsing Tiitlile võib kandideerida Eesti kodanik ja Väike-Maarja valla elanik, kes on kasvatanud üles tublid lapsed, on neile eeskujuks, väärtustab pere ja kodu ning on aktiivne ja tegus ka ühiskondlikult Läheneva emadepäeva eel kuulutavad Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus välja valla aasta ema konkursi ja ootavad selleks sobivaid ettepanekuid.

Oodatud on ettepanekud Väike-Maarja valla aasta ema aunimetusele

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse