Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Narva retk Narva retk 6. 12. 2020 Narva-Jõesuu linna läheduses metsamassiivis toimus Narva jaoskonna jõulu-eelne retk 2021 – Narva retk. aastal! Head uut aastat! Fotod: Narva jaoskond ← Eelmine Alutaguse ringkond tähistas aastapäeva Järgmine → Aastalõpu üritus Rabatalus Narva retk

Narva retk

Anastassia Potšijenkova 17. dets. 2020

6.12.2020 Narva-Jõesuu linna läheduses metsamassiivis toimus Narva jaoskonna jõulu-eelne retk 2021 – Narva retk.

Narva retk

Retkel osalejate jaoks oli ette valmistatud seitse kontrollpunkti huvitavate ülesannetega.

Esimese ülesandena pidi üks inimene maitsma ja ära arvama erinevaid puu- ja köögivilju suletud silmadega ning teised võistkonnaliikmed pidid arvama maitseaineid lõhna ja väljanägemise järgi. 

Teises punktis tuli osalejatel tabada märki värvipalli- ja õhkrelvast. Osalema pidid kõik võistkonna liikmed – kaks lasid õhkpüssist märklehte ja kaks värvipallidega siluettmärklauda. 

 

Narva retk

Kolmandas punktis oli vaja umbes 30 m kauguselt raadiojaama vahendusel selgitada, kus asuvad kolm sihtmärki. Kaks liiget selgitasid ning teised kaks pidid aru saama ja need joonisel märkima. Aeg oli piiratud.

Neljas punkt kontrollis visketäpsust ja ka nutikust, sest ebaühtlane maapind „korrigeeris“ palli peatumist.

Viies punkt kontrollis aga meie mälu. Iga osaleja pidi ühe minuti jooksul meelde jätma kuus Kaitseliidu ja Naiskodukaitsega seotud perekonnanime (kokku 24 nime) ning pärast need üles kirjutama.

Teel kuuendasse punkti loodust nautida eriti ei saanudki, sest kaasa anti sõnademäng ning sõnad olid jällegi seotud Naiskodukaise ja Kaitseliiduga. 

Osalejate arvamusel oli väga huvitav kuues kontrollpunkt - seal oli takistusriba. Iga osaleja pidi aja peale tõukerattaga vigursõitu tegema, kreketikepiga pallid värvasse ajama ning noolega märki tabama.

Narva retk

Seitsmes punkt oli finišis. Osalejatele anti erinevad poolikud pildid ja need oli vaja ritta panna nii, et pildid kokku sobiksid.

 

Finišis kostitati kõiki maitsva borši, kotleti, kohupiimakreemi ja sooja teega.

Kõik osalejad veetsid mõnusalt aega, puhkasid ja nautisid värsket õhku. Samuti said kõik magusad auhinnad ja head emotsioonid.

 

 

 

Aasta 2020 on lõppemas. Soovime kõigile rahulikku jõuluaega ning õnne uuel 2021. aastal! Head uut aastat!

Narva retk

Fotod: Narva jaoskond

FastLion CMS

Narva retk

Narva retk

Retkel osalejate jaoks oli ette valmistatud seitse kontrollpunkti huvitavate ülesannetega Esimese ülesandena pidi üks inimene maitsma ja ära arvama erinevaid puu- ja köögivilju suletud silmadega ning teised võistkonnaliikmed pidid arvama maitseaineid lõhna ja väljanägemise järgi 6.12.2020 Narva-Jõesuu linna läheduses metsamassiivis toimus Narva jaoskonna jõulu-eelne retk 2021 – Narva retk.

Narva retk

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse