Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad üle Eesti saavad kokku Järvamaal Naiskodukaitsjad üle Eesti saavad Reedest pühapäevani kogunevad Järvamaale naiskodukaitsjad üle Eesti, et ühiselt organisatsiooni erialaseid tegevusi arendada, kaitseliitlaste poolt loodud võistlustel osaleda ja uusi tarkusi omandada, muidugi ka lustida ja meelt lahutada. Suvelaagri korraldavad Järvamaa naiskodukaitsjad. koha Järgmine → Naiskodukaitsjatest koosnev Eesti püssinaiskond tõi Euroopa meistrivõistlustelt koju kaks pronksmedalit Naiskodukaitsjad üle Eesti saavad kokku Järvamaal

Naiskodukaitsjad üle Eesti saavad kokku Järvamaal

Kirsika Ilmjärv 30. juulil 2015

Reedest pühapäevani kogunevad Järvamaale naiskodukaitsjad üle Eesti, et
ühiselt organisatsiooni erialaseid tegevusi arendada, kaitseliitlaste
poolt loodud võistlustel osaleda ja uusi tarkusi omandada, muidugi ka lustida ja meelt lahutada. Suvelaagri korraldavad Järvamaa naiskodukaitsjad.

Käesoleva nädala lõpp kujuneb Türi vallas, Metsajõe Puhkekülas ärevaks.
Enam kui 300 naiskodukaitsjat koos peredega saabuvad Eestimaa südamesse
31.juulil- 2. augustil toimuvatele naiskodukaitse suvepäevadele. Suvelaager toimub tavapäraselt üle aasta ja korraldusjärg on jõudnud Järva ringkonnani.


Suvelaagri avatseremoonial heisatakse Järvamaa naiskodukaitsjate meisterdatud laagrilipp, esineb naiskodukaitsjate rahvatantsurühm Kõver Küünarnukk. Ringkonnad esitavad etteasted oma tegevustest muusika-aasta võtmes. Keskööl, pärast diskot, läheb asi  romantiliseks, sest Juuli kohtub Augustiga. Kes on see salapärane August Järvamaalt, selgub juba suvepäevadel.


Laupäev algab Naiskodukaitse erialagruppide töötubadega, mille eesmärk on kaardistada erialagruppide tegevuse hetkeolukord, hoogustada tegevust ja teha tulevikuplaane (naiskodukaitses on kokku kaheksa erialagruppi: noortejuhid, formeerimine, avalikud suhted, spordigrupp, toitlustusgrupp,
meditsiinigrupp, kultuurigrupp, side-ja staabigrupp). Päeva teises pooles korraldavad Järva maleva kaitseliitlased Naiskodukaitse suvelaagri osalejatele meeleolukad kombineeritud võistlused. Lisaks on kõikidel naistel võimalik osaleda koolitussarjas „Meestelt naistele“. Uusi teadmisi õpitakse AINULT meestelt ja teemadeks on just kauaoodatud,  soovitud oskused, mida mehed natukene paremini oskavad ja naised võiksid osata.

Naiskodukaitsjad üle Eesti saavad kokku Järvamaal
Suvepäevad 2013. aastal Aegviidus

Õhtul asuvad võistlustulle Naiskodukaitse ringkondade juhid – toimub juhtide mitmevõistlus. Vaheldumisi ansambli saatel tantsimisega selgub, kes on kõige mitmekülgsem juht ja kelle kapi peal hakkab seisma parima juhi karikas.


Suvepäevade viimasel päeval on avatud fotonurk, toimub ajalookomisjoni eestvedamisel ringkondade vaheline Naiskodukaitse lähiajaloo teemaline viktoriin. Toitlustusgrupp on seadnud eesmärgiks suvepäevalistega püstitada naiskodukaitsjate toitlustusgruppide mitteametliku maailmarekordi.


Loomulikult on ka lasteprogramm, mis on väga mitmekülgne. Eriliseks teeb
suvelaagri veel asjaolu, et seekord valmistavad söögi ainult mehed - Järva maleva kaitseliitlased. Et suvelaagrilised paremini sulanduksid toimub kõikidel päevadel nime-bingomäng.


Suvepäevi juhivad kaitseliitlased Raimo Merilo ja Alo Aasma. Eelmised suvepäevad korraldas Harju ringkond, järgmised tulevad kahe aasta pärast.

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad üle Eesti saavad

Naiskodukaitsjad üle Eesti saavad

Käesoleva nädala lõpp kujuneb Türi vallas, Metsajõe Puhkekülas ärevaks Enam kui 300 naiskodukaitsjat koos peredega saabuvad Eestimaa südamesse 31 Reedest pühapäevani kogunevad Järvamaale naiskodukaitsjad üle Eesti, et ühiselt organisatsiooni erialaseid tegevusi arendada, kaitseliitlaste poolt loodud võistlustel osaleda ja uusi tarkusi omandada, muidugi ka lustida ja meelt lahutada. Suvelaagri korraldavad Järvamaa naiskodukaitsjad.

Naiskodukaitsjad üle Eesti saavad kokku Järvamaal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse