Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad tulid grillimise lõppvõistlusel ribivoorus kolmandaks Naiskodukaitsjad tulid grillimise lõppvõistlusel Läinud laupäeval toimus Türil toidufestival Grillfest, mille raames peeti kolm võistlust: Grillium ehk koolidevahelised võistlused grillimises, Eesti rahva barbecue võistlus ja Eesti meistrivõistlused grillimises. ← Eelmine Tulin, nägin, võitsin! Järgmine → Parimad said valitud! Naiskodukaitsjad tulid grillimise lõppvõistlusel ribivoorus kolmandaks

Naiskodukaitsjad tulid grillimise lõppvõistlusel ribivoorus kolmandaks

K. Kitsing 14. juunil 2011

Läinud laupäeval toimus Türil toidufestival Grillfest, mille raames peeti kolm võistlust: Grillium ehk koolidevahelised võistlused grillimises, Eesti rahva barbecue võistlus ja Eesti meistrivõistlused grillimises.

Naiskodukaitsjad tulid grillimise lõppvõistlusel ribivoorus kolmandaks

Ka igal võistlustel oli kolm vooru. Võisteldi ribi, kanaliha ja fantaasiaroa küpsetamises. Grilliumil läks hästi Rakvere ametikoolil, kes saavutas fantaasiavoorus teise ja üldkokkuvõttes kolmanda koha.


BBQ-võistlusel võttis läänevirulastest koosnev võistkond Gurmee Gala kõik, mis võtta võimalik: esikohad saavutati nii kana, ribi kui ka fantaasiavoorus ja sealt tuli ülekaalukas üldvõit.


Lisaks sellele saavutas Gurmee Gala teise koha grillimise fantaasiavoorus. Edukas oli ka Rakvere lihakombinaadi võistkond Santa Rakvere, kes sai grillimise ribivoorus esikoha, ja Rakvere naiskodukaitsjatest koosnev tiim Virukad, kes tuli grillimise ribivoorus kolmandaks.

Järgmine →
Parimad said valitud!

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad tulid grillimise lõppvõistlusel

Naiskodukaitsjad tulid grillimise lõppvõistlusel

Ka igal võistlustel oli kolm vooru Võisteldi ribi, kanaliha ja fantaasiaroa küpsetamises Läinud laupäeval toimus Türil toidufestival Grillfest, mille raames peeti kolm võistlust: Grillium ehk koolidevahelised võistlused grillimises, Eesti rahva barbecue võistlus ja Eesti meistrivõistlused grillimises.

Naiskodukaitsjad tulid grillimise lõppvõistlusel ribivoorus kolmandaks

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse