Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad korraldavad Vinni perekodu lastele taas laagri Naiskodukaitsjad korraldavad Vinni perekodu 13. - 14. augustil korraldab Naiskodukaitse Viru ringkond Võsul Vinni perekodu kooliealistele tüdrukutele hawaii-teemalise laagri. ← Eelmine Naiskodukaitsjad võõrustavad Vantaa reserrväelasi Järgmine → Naiskodukaitse aastapäeval panid lilleõied naiste silmad särama Naiskodukaitsjad korraldavad Vinni perekodu lastele taas laagri

Naiskodukaitsjad korraldavad Vinni perekodu lastele taas laagri

11. augustil 2011

13.- 14. augustil korraldab Naiskodukaitse Viru ringkond Võsul Vinni perekodu kooliealistele tüdrukutele hawaii-teemalise laagri.

Naiskodukaitsjad korraldavad Vinni perekodu lastele taas laagri

Laagris on lastel võimalus endale valmistada ehteid ja havai- päraseid kaunistusi. Vaba aega sisustatakse seltskonnamängudega ja ilusa ilma puhul käiakse rannas.

 

Õhtu punktiks saab suvelõpudisko, mille iseloomuks ongi Hawaii. Laagrisse tuleb kaasa ka juuksur, kes laste juuksed enne piduõhtut soengusse sätib.

 

Koostöö algataja ja ringkonna liikme Velli Ehasalu ütlusel sai paar aastat tagasi asenduskodu lastele ürituste korraldamise idee alguse väärtuskasvatuse mõttest.

 

 „Läbi ühiste ja lastele huvipakkuvate tegevuste on võimalik sisustada nende vaba aega mõtestatult ja suunata nende väärtushinnanguid,” selgitas Ehasalu laagri tausta.

 

“Samuti on protsessi juures oluline sotsialiseerumine ning organisatsiooni liikmete silmaringi laiendamine – näha erinevusi ja sarnasusi tavakodu ja lastekodu laste käitumises ja mõtlemises,” lisas ta.

 

Naiskodukaitse Viru ringkond teeb asenduskodu lastega ühisüritust kolmandat aastat. Kahel varasemal aastal on lastele läbi viidud sügismatk koos metsatarkuste õppimise ja käsitööpäev koos rannamängudega.

 

Igal aastal on ettevõtmisega liitunud mõni uus naiskodukaitsja, kuid on ka neid, kes kõigil üritustel kohal käinud.

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad korraldavad Vinni perekodu

Naiskodukaitsjad korraldavad Vinni perekodu

Laagris on lastel võimalus endale valmistada ehteid ja havai- päraseid kaunistusi Vaba aega sisustatakse seltskonnamängudega ja ilusa ilma puhul käiakse rannas 13.- 14. augustil korraldab Naiskodukaitse Viru ringkond Võsul Vinni perekodu kooliealistele tüdrukutele hawaii-teemalise laagri.

Naiskodukaitsjad korraldavad Vinni perekodu lastele taas laagri

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse