Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad abistasid lumetormi ohvreid Naiskodukaitsjad abistasid lumetormi ohvreid Lumetorm Monika hädasolijate abistamisel osales 25 Viru maleva kaitseliitlast, neli naiskodukaitsjat ja kaks kodutütart, kes olid kokku rakkes 254 tundi ja 40 minutit. ← Eelmine Järvamaa kodanikeühenduste konverentsil tunnustati Järva naiskodukaitsjaid hea algatuse eest Järgmine → Naiskodukaitsjad annavad üle jõulukingitused Afganistanis teenivatele Eesti sõduritele Naiskodukaitsjad abistasid lumetormi ohvreid

Naiskodukaitsjad abistasid lumetormi ohvreid

Kristel Kitsing 13. dets. 2010

Lumetorm Monika hädasolijate abistamisel osales 25 Viru maleva kaitseliitlast, neli naiskodukaitsjat ja kaks kodutütart, kes olid kokku rakkes 254 tundi ja 40 minutit.

Naiskodukaitsjad abistasid lumetormi ohvreid
Kohalikud kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad olid lumetorm Monika hädasolijatele abiks Viru-Nigulas juba 10. detsembri varahommikust.

Viru-Nigula jaoskonna naiskodukaitsjad abistasid päästetuid Viru-Nigula spordihoones, kus nad valmistasid ja jagasid abivajajatele sooja suppi ja teed ning tekke.

Esimesed päästetud jõudsid spordihoonesse kella kümne paiku. „Esimestena toodi spordihoonesse lapsed, kellest üks oli kolmekuune, teine kuue aastane ja kolmas kolme aastane,“ rääkis Naiskodukaitse Viru-Nigula jaoskonna aseesinaine Liaana Luhaste.

Ühtlasi ei vajanud Luhaste ütlusel keegi päästetustest meditsiinilist abi, kuigi sellekohane abi on kohapeal olemas.

Lisaks eelnevale rakendati Viru maleva kaitseliitlasi autode pukseerimisel, päästetöödel. Käidi otsimas Kiva külas kadunud inimest, transporditi toitu Vaeküla koolile ja päästjatele. Viru maleva tehnikast oli kaasatud kolm MB Unimogi ja üks Kia Sorento, mis olid töös kokku 48 tundi ja 20 minutit.

Reedel registreerus kella kolmeks peale korrapidaja edastatud erkorralist sõnumit 32 inimest, kes olid valmis lumetorm Monikaga rinda pistma.

Neljapäeva, 9. detsembri õhtul Tallinn-Narva maanteel tekkinud liiklusummik ulatus reede hommikuks Viru-Nigula teeristist Rannuni. Bussides ja autodes oli Padaorust Rannuni 15 kilomeetri peale teesulus hinnanguliselt umbes 500 inimest.

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad abistasid lumetormi ohvreid

Naiskodukaitsjad abistasid lumetormi ohvreid

Kohalikud kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad olid lumetorm Monika hädasolijatele abiks Viru-Nigulas juba 10 detsembri varahommikust Lumetorm Monika hädasolijate abistamisel osales 25 Viru maleva kaitseliitlast, neli naiskodukaitsjat ja kaks kodutütart, kes olid kokku rakkes 254 tundi ja 40 minutit.

Naiskodukaitsjad abistasid lumetormi ohvreid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse