Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsel on uus esinaine Naiskodukaitsel on uus esinaine Sel pühapäeval, 9. aprillil toimunud Naiskodukaitse Keskkogul valiti senise esinaise Dagmar Mattiiseni asemel organisatsiooni juhtima senine Põhja piirkonna vanem Airi Neve. ← Eelmine Naiskodukaitse Keskkogu Järgmine → Toimus Naiskodukaitse Keskkogu Naiskodukaitsel on uus esinaine

Naiskodukaitsel on uus esinaine

10. aprillil 2006

Sel pühapäeval, 9. aprillil toimunud Naiskodukaitse Keskkogul valiti senise esinaise Dagmar Mattiiseni asemel organisatsiooni juhtima senine Põhja piirkonna vanem Airi Neve.

Naiskodukaitse liige on Airi Neve alates 1999. aastast, alates sellest ajast on ta lisaks aktiivsele osalemisele Naiskodukaitse väljaõppes ja igapäevategevustest olnud tegev pea kõigi astmete juhtimisorganites. Alustades Tartu ringkonna akadeemilise jaoskonna esinaisena, on ta lisaks kuulnud Tartu ringkonna juhatusse, osalenud Keskjuhatuse töö ning juhtinud palgalisena esmalt Naiskodukaitse Lõuna piirkonda ning viimase aasta jooksul olnud tegev Põhja piirkonda vanemana.

Lisaks tegevusele Naiskodukaitses on Airi Neve Tartu Ülikooli semiootikaüliõpilane ning kuulub üliõpilaskorporatsiooni Filiae Patriae. Airi on vabaabielus ning ta on peatselt 2-aastaseks saava poja Eke ema.

Naiskodukaitsel on uus esinaine

FastLion CMS

Naiskodukaitsel on uus esinaine

Naiskodukaitsel on uus esinaine

Naiskodukaitse liige on Airi Neve alates 1999 aastast, alates sellest ajast on ta lisaks aktiivsele osalemisele Naiskodukaitse väljaõppes ja igapäevategevustest olnud tegev pea kõigi astmete juhtimisorganites Sel pühapäeval, 9. aprillil toimunud Naiskodukaitse Keskkogul valiti senise esinaise Dagmar Mattiiseni asemel organisatsiooni juhtima senine Põhja piirkonna vanem Airi Neve.

Naiskodukaitsel on uus esinaine

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse