Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse vabatahtlikud juhid tulevad kokku aastalõpukohtumiseks Naiskodukaitse vabatahtlikud juhid tulevad Sel nädalavahetusel, 28. -29. novembril, kogunevad Naiskodukaitse 15 ringkonna esinaised ja instruktorid traditsioonilisele aastalõpukohtumisele, mis toimub sedapuhku Võrumaal. ← Eelmine Saaremaa naiskodukaitsjad teevad sõduritele jõulukingituse Järgmine → Viru naised vaimustusid Riho Hüti Kunstikodust Naiskodukaitse vabatahtlikud juhid tulevad kokku aastalõpukohtumiseks

Naiskodukaitse vabatahtlikud juhid tulevad kokku aastalõpukohtumiseks

27. nov. 2009

Sel nädalavahetusel, 28.-29. novembril, kogunevad Naiskodukaitse 15 ringkonna esinaised ja instruktorid traditsioonilisele aastalõpukohtumisele, mis toimub sedapuhku Võrumaal.

Kahe päeva jooksul vaadatakse tagasi ja tehakse kokkuvõtteid möödunud aastast ning arutletakse Naiskodukaitse  arengusuundade üle. Vaatluse alla võetakse nii  Naiskodukaitse 2010. aasta tegevusplaan kui ka organisatsiooni arengukava kuni aastani 2013. 

Naiskodukaitse eesmärk on lisaks Kaitseliidu toetamisele riigikaitseliste eesmärkide saavutamisel, suurendada naiste ühiskondlikku aktiivsust ja pakkuda naistele võimalust anda oma panus iseenda ja kogu rahva turvalisuse tagamisel.

FastLion CMS

Naiskodukaitse vabatahtlikud juhid tulevad

Naiskodukaitse vabatahtlikud juhid tulevad

Kahe päeva jooksul vaadatakse tagasi ja tehakse kokkuvõtteid möödunud aastast ning arutletakse Naiskodukaitse arengusuundade üle Vaatluse alla võetakse nii Naiskodukaitse 2010 Sel nädalavahetusel, 28.-29. novembril, kogunevad Naiskodukaitse 15 ringkonna esinaised ja instruktorid traditsioonilisele aastalõpukohtumisele, mis toimub sedapuhku Võrumaal.

Naiskodukaitse vabatahtlikud juhid tulevad kokku aastalõpukohtumiseks

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse