Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse tähistab taasloomise aastapäeva vormikandmisega Naiskodukaitse tähistab taasloomise aastapäeva 20. septembril möödub 32 aastat Naiskodukaitse taasloomisest. Esinaine Airi Tooming kutsub selle puhul üles kõiki naiskodukaitsjaid, kel võimalik, sellele päevale pidulikkuse lisamiseks oma töökohal või koolis vormi kandma, olgu selleks siis Naiskodukaitse pidulik vorm, Kaitseväe laiguline vorm, evakuatsioonirühma liikme vorm või mõni muu lemmik Naiskodukaitse sümboolikaga riietusese. #naiskodukaitse #naisedvormi #naisedriigikaitses #vormistööle ← Eelmine Naiskodukaitse aastapäeval tänati naiskodukaitsjaid aktiivse vabatahtliku panuse eest riigikaitsesse Järgmine → Naiskodukaitsjad käisid Soomes NASTA Tyyni 2023 õppusel Naiskodukaitse tähistab taasloomise aastapäeva vormikandmisega

Naiskodukaitse tähistab taasloomise aastapäeva vormikandmisega

19. sept. 2023

20. septembril möödub 32 aastat Naiskodukaitse taasloomisest. Esinaine Airi Tooming kutsub selle puhul üles kõiki naiskodukaitsjaid, kel võimalik, sellele päevale pidulikkuse lisamiseks oma töökohal või koolis vormi kandma, olgu selleks siis Naiskodukaitse pidulik vorm, Kaitseväe laiguline vorm, evakuatsioonirühma liikme vorm või mõni muu lemmik Naiskodukaitse sümboolikaga riietusese.

Naiskodukaitse tähistab taasloomise aastapäeva vormikandmisega
Pildil naiskodukaitsjad 2022. aasta vormikandmise päeval. Fotod: erakogu

"Naiskodukaitsega on eelmise aasta algusest liitunud enam kui 1300 uut liiget. Kokku on meid nüüdseks üle 3800 teotahtelise naise, kes panustavad vabatahtlikuna riigikaitsesse ning meie kogukondade turvalisemaks muutmisesse," sõnas Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming. "Kuigi meie liikmete tööalane ja eluline taust on erinev, võib ühes asjas kindel olla - naiskodukaitsja teab oma rolli kriisiolukordades, käärib käised üles, haarab initsiatiivi ning on nö tükike lahendusest. Seega on meie kaasteelistele töökohtades, koolides ja mujalgi tore teada, et nende kõrval tegutseb naiskodukaitsja,” lisas Tooming.

 

Kui võtad vormikandmise päevast osa või märkad sel päeval kuskil vormis naiskodukaitsjat, jaga meiega oma fotosid, kasutades oma postituses teematrelle #vormistööle.

 

Naiskodukaitse on Kaitseliidu naisorganisatsioon, mille eesmärgiks on naiste kaasamine riigikaitsesse ning laiemalt kogu ühiskonna turvalisemaks muutmisse. Naiskodukaitses on oma koha riigikaitses leidnud üle 3800 naise üle terve Eesti.

 

#naiskodukaitse #naisedvormi #naisedriigikaitses #vormistööle

FastLion CMS

Naiskodukaitse tähistab taasloomise aastapäeva

Naiskodukaitse tähistab taasloomise aastapäeva

Pildil naiskodukaitsjad 2022 aasta vormikandmise päeval 20. septembril möödub 32 aastat Naiskodukaitse taasloomisest. Esinaine Airi Tooming kutsub selle puhul üles kõiki naiskodukaitsjaid, kel võimalik, sellele päevale pidulikkuse lisamiseks oma töökohal või koolis vormi kandma, olgu selleks siis Naiskodukaitse pidulik vorm, Kaitseväe laiguline vorm, evakuatsioonirühma liikme vorm või mõni muu lemmik Naiskodukaitse sümboolikaga riietusese.

Naiskodukaitse tähistab taasloomise aastapäeva vormikandmisega

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse