Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse tähistab 92. aastapäeva Naiskodukaitse tähistab 92 aastapäeva Laupäeval, 7. septembril tähistab Naiskodukaitse Viljandis Pärimusmuusika aidas piduliku aktuse ja vastuvõtuga 92. aastapäeva. innerHTML = writetospan; lemb[no-Smpam)elaht@gmail.com ← Eelmine Ohutushoiulaagris osalenud on kriisiolukordadeks valmisolekule väga lähedal Järgmine → Esinaise Airi Toominga kõne Naiskodukaitse aastapäeval Naiskodukaitse tähistab 92. aastapäeva

Naiskodukaitse tähistab 92. aastapäeva

6. sept. 2019

Laupäeval, 7. septembril tähistab Naiskodukaitse Viljandis Pärimusmuusika aidas piduliku aktuse ja vastuvõtuga 92. aastapäeva.

Naiskodukaitse aastapäeval antakse muuhulgas ühele organisatsiooni liikmele pidulikult üle Liiliaristi III klassi teenetemedal. Liiliaristi põhiklasse antakse välja tegevliikmetele eeskujuliku teenistuse eest organisatsioonis.

Naiskodukaitse tähistab 92. aastapäeva
Naiskodukaitse 91. aastapäeva tähistamine möödunud aastal. Foto: Andres Treial
Naiskodukaitse tähistab 92. aastapäeva
Kersti Podmo¹enski. Foto: Elisa Jakson

Liiliaristi III klassi kavaler Kersti Podmošenski on olnud Naiskodukaitse liige 2001. aastast ning selle aja jooksul täitnud organisatsioonis kõikvõimalikke rolle: olnud vabatahtlik juht, instruktor, väljaõppe arendusspetsialist, Naiskodukaitse esinaise asetäitja ning täitnud ka Naiskodukaitse esinaise ülesandeid.

 

Kersti hindamatuks teeneks tuleb kahtlemata pidada meditsiinivaldkonna arendamist Kaitseliidus: tema järjekindlal eestvedamisel hakati Kaitseliidus koolitama sanitare ja parameedikuid Kaitseliidu vajadusi arvestades ning ta on hea seisnud selle eest, et meil oleks toimiv ja motiveeritud esmaabiinstruktorite kogukond. Kersti on toonud kaitseliitlasi ja naiskodukaitsjaid õpetama oma ala tippspetsialistid kiirabi koolituskeskustest. Ta on erilise tähelepanuga jälginud, et meie õpetamismetoodika oleks kaasaegne, praktilisi oskusi väärtustav ning kooskõlas kõikide rahvusvaheliste tsiviil- kui sõjameditsiini standarditega. Tema eriliseks isikuomaduseks on põhjalikkus ja täiuse ihalus nii iseenda kui kogu Naiskodukaitse osas.

Naiskodukaitse aastapäeval osalevad kutsutud külalistena Kaitseliidu ülem brigaadikindral Riho Ühtegi ja üle saja naiskodukaitsja ringkondadest üle Eesti.Naiskodukaitse on üle-eestiline vabatahtlik naisi koondav organisatsioon, mis annab oma panuse riigikaitsesse ja ühiskonna arengusse läbi Kaitseliidu tegevuses osalemise, kodanike harimise ning isamaaliste traditsioonide hoidmise. Praeguse seisuga on Naiskodukaitses enam kui 2600 liiget.

 

 

Lisainfo:

Lembe Lahtmaa

53545774

FastLion CMS

Naiskodukaitse tähistab 92 aastapäeva

Naiskodukaitse tähistab 92 aastapäeva

Naiskodukaitse aastapäeval antakse muuhulgas ühele organisatsiooni liikmele pidulikult üle Liiliaristi III klassi teenetemedal Liiliaristi põhiklasse antakse välja tegevliikmetele eeskujuliku teenistuse eest organisatsioonis Laupäeval, 7. septembril tähistab Naiskodukaitse Viljandis Pärimusmuusika aidas piduliku aktuse ja vastuvõtuga 92. aastapäeva.

Naiskodukaitse tähistab 92. aastapäeva

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse