Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse osaleb Euroopa vabatahtlike messil Naiskodukaitse osaleb Euroopa vabatahtlike Tallinnas Nokia Kontserdimajas on teisipäevast laupäevani avatud Vabatahtlike mess, kus alates neljapäevast on oma väljapanekuga esindatud ka Naiskodukaitse. ← Eelmine Staabiassistent ei maga Järgmine → Maalitud kalossid ja astelpajumoos ehk koostöö lääne moodi Naiskodukaitse osaleb Euroopa vabatahtlike messil

Naiskodukaitse osaleb Euroopa vabatahtlike messil

4. mail 2011

Tallinnas Nokia Kontserdimajas on teisipäevast laupäevani avatud Vabatahtlike mess, kus alates neljapäevast on oma väljapanekuga esindatud ka Naiskodukaitse.

Naiskodukaitse osaleb Euroopa vabatahtlike messil

Lisaks Naiskodukaitsele on kohal ka Kaitseliit, Kodutütred, Noored Kotkad ja Kaitseliidu Lennugrupp.

 

 • Kolmapäeval kell 16 saab messi konverentsiprogrammis kuulata Kaitseliidu tutvustust.
 • Neljapäeval kell 18.30 saab osa võtta Naiskodukaitse veetavast väitlusest teemal "Kas riiki kaitstakse vaid relvaga?". Väitlust juhib KL Kooli koolitusspetsialist Nele Sarrapik, väitlejateks on naiskodukaitsjad Mariana Maasik, Riina Nemvalts, Marilin Prants ja Elle Vinni.
 • Reedel kell 18:30 pakub Naiskodukaitse võimalust kuulata lugudepõimikut teemal "Mina olen naiskodukaitsja". Lugusid jutustavad Tallinna ringkonna naiskodukaitsjad Kersti Tammekunn, Liivi Turk, Maret Valner, Marilin Prants, Vive Pandis, Helle Jürna ja Mari Kalbin.

 

Lisaks on neljapäevast laupäevani Naiskodukaitse boksis kohal naiskodukaitsjad, kes meelsasti huvilistele NKK tegevust tutvustavad ning eriti agarad saavad kätt proovida viktoriinis.


  Vabatahtlike mess on avatud E-R kell 14.00-20.00 ja L kell 11.00-18.00. Sissepääs on prii.

  Euroopa vabatahtliku tegevuse aasta raames liigub ühest Euroopa Liidu liikmesriigist teise ringreis. Ringreis peatub igas pealinnas 1-2 nädalat ja annab vabatahtlikele võimaluse tutvustada oma töid ja tegemisi, otsida ja leida koostööpartnereid, kaasata poliitikuid ja teisi avaliku elu tegelasi ning diskuteerida vabatahtliku tegevuse probleemide ja arengu üle.

  Ringreisi sihtgrupiks on vabatahtlikud, potentsiaalsed vabatahtlikud, kodanikuühendused, riigiasutused ning laiem avalikkus ehk kogu elanikkond.

   

  Messi kodulehekülg koos ajakavadega.

  FastLion CMS

  Naiskodukaitse osaleb Euroopa vabatahtlike

  Naiskodukaitse osaleb Euroopa vabatahtlike

  Lisaks Naiskodukaitsele on kohal ka Kaitseliit, Kodutütred, Noored Kotkad ja Kaitseliidu Lennugrupp Kolmapäeval kell 16 saab messi konverentsiprogrammis kuulata Kaitseliidu tutvustust Tallinnas Nokia Kontserdimajas on teisipäevast laupäevani avatud Vabatahtlike mess, kus alates neljapäevast on oma väljapanekuga esindatud ka Naiskodukaitse.

  Naiskodukaitse osaleb Euroopa vabatahtlike messil

  www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse