Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse liikmeskond kasvab kiiresti Naiskodukaitse liikmeskond kasvab kiiresti Vastavalt aastaaruannetele on Naiskodukaitse liikmeskond 2009. aasta jooksul kasvanud 15 protsendi võrra, mis on suurim kasv viimaste aastate jooksul. ← Eelmine Üllatuslike osalejatega trupp etendab vägivallalugusid Järgmine → Põlva naiskodukaitsjate ja noorkotkaste metsaretk Naiskodukaitse liikmeskond kasvab kiiresti

Naiskodukaitse liikmeskond kasvab kiiresti

K. Podmoshenski 15. jaan. 2010

Vastavalt aastaaruannetele on Naiskodukaitse liikmeskond 2009. aasta jooksul kasvanud 15 protsendi võrra, mis on suurim kasv viimaste aastate jooksul.

2009. aasta alguses oli Naiskodukaitses 1163 liiget. Eelmise aasta lõpu seisuga oli liikmete arv kasvanud 1357-ni, seal hulgas ka 11 auliiget ja 17 toetajaliiget.

Suurima liikmeskonna kasvuga ringkond oli Saaremaa, mille liikmete arv tõusis 45 protsendi võrra (34 uut liiget). Kokku on Naiskodukaitse Saaremaa ringkonnas nüüd 110 liiget.

Naiskodukaitse jaguneb üle Eesti viieteistkümneks ringkonnaks, millest suurimad on Tallinna (174 liiget), Lääne (126 liiget) ja Tartu ringkond (120 liiget).

Naiskodukaitse liikmeskonna kõrgaeg jääb Teise maailmasõja eelsesse perioodi, mil organisatsioon koondas endas umbes 16 000 naist. Selline liikmete arv pole tänapäeva oludes enam saavutatav, aga sellegipoolest ootab Naiskodukaitse endaga liituma kõiki vähemalt 17- aastaseid naissoost Eesti kodanikke.

FastLion CMS

Naiskodukaitse liikmeskond kasvab kiiresti

Naiskodukaitse liikmeskond kasvab kiiresti

2009 aasta alguses oli Naiskodukaitses 1163 liiget Vastavalt aastaaruannetele on Naiskodukaitse liikmeskond 2009. aasta jooksul kasvanud 15 protsendi võrra, mis on suurim kasv viimaste aastate jooksul.

Naiskodukaitse liikmeskond kasvab kiiresti

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse