Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse kutsub tasuta ohutushoiulaagrisse Naiskodukaitse kutsub tasuta ohutushoiulaagrisse 1. -2. juunil 2019 korraldab Naiskodukaitse ohutushoiulaagri esmakordselt organisatsiooni mitte kuuluvatele naistele. Laagri töötubades jagavad naiskodukaitsjad teadmisi, nõuandeid ja praktilisi võtteid esmaabist enesekaitseni. Laager toimub Meriküla Spordi- ja Õppekeskuses Harjumaal ning on osalejatele tasuta. isberg@gmail.com Elanikkonnakaitse Enesekaitse Esmaabi Ohutushoid Ole valmis! Vabatahtlikud instruktorid ← Eelmine Riskijuht 2019 tiitli pälvis Naiskodukaitse mobiilirakendus ''Ole valmis!'' Järgmine → Naiskodukaitsjad pannakse Tartumaal proovile Naiskodukaitse kutsub tasuta ohutushoiulaagrisse

Naiskodukaitse kutsub tasuta ohutushoiulaagrisse

6. mail 2019

1.-2. juunil 2019 korraldab Naiskodukaitse ohutushoiulaagri esmakordselt organisatsiooni mitte kuuluvatele naistele. Laagri töötubades jagavad naiskodukaitsjad teadmisi, nõuandeid ja praktilisi võtteid esmaabist enesekaitseni. Laager toimub Meriküla Spordi- ja Õppekeskuses Harjumaal ning on osalejatele tasuta.

Naiskodukaitse kutsub tasuta ohutushoiulaagrisse

Laagri töötubade teemad on esmaabi, sõdurioskused, enesekaitse, tuleohutus, massiüritustel käitumine, kodused evakuatsioonivarud ja looduses hakkamasaamine. Nendest saab iga registreerunu valida kolm, millest osa võtta.

 

Laagri sihtgrupp on naised, kes ei kuulu Naiskodukaitsesse. Osalejad saavad vajadusel laagrisse kaasa võtta ka lapse alates 7. eluaastast, laste tegevusi korraldavad kogenud tegevusjuhendajad.

Soovides anda hädaolukorras käitumise juhiseid edasi võimalikult paljudele inimestele, on Naiskodukaitse välja töötanud mobiilirakenduse “Ole valmis!”. Naiskodukaitsjatele on kogu selle info jagamiseks välja töötatud ohutushoiu kursus, mille teemadega nüüd ka organisatsiooni mitte kuuluvad inimesed tutvuda saavad.

 

“Meie eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust ning valmisolekut erinevateks kriisiolukordadeks. Ohutushoiulaager on hea võimalus saada koolitust eluks nii vajalikel teemadel,” kommenteeris Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming.

 

Kohtade arv laagris on piiratud.

REGISTREERUMINE toimub SIIN LINGIL.

LISAINFO:

Veronika Isberg

Tel. 53421415

FastLion CMS

Naiskodukaitse kutsub tasuta ohutushoiulaagrisse

Naiskodukaitse kutsub tasuta ohutushoiulaagrisse

Laagri töötubade teemad on esmaabi, sõdurioskused, enesekaitse, tuleohutus, massiüritustel käitumine, kodused evakuatsioonivarud ja looduses hakkamasaamine Nendest saab iga registreerunu valida kolm, millest osa võtta 1.-2. juunil 2019 korraldab Naiskodukaitse ohutushoiulaagri esmakordselt organisatsiooni mitte kuuluvatele naistele. Laagri töötubades jagavad naiskodukaitsjad teadmisi, nõuandeid ja praktilisi võtteid esmaabist enesekaitseni. Laager toimub Meriküla Spordi- ja Õppekeskuses Harjumaal ning on osalejatele tasuta.

Naiskodukaitse kutsub tasuta ohutushoiulaagrisse

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse