Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse korraldas välitoitlustuse erialavõistluse Naiskodukaitse korraldas välitoitlustuse erialavõistluse 27-28. septembril toimus Jõhvis, Alutaguse Malevas Naiskodukaitse (NKK) välitoitlustuse erialavõistlus eesmärgiga selgitada välja parimad välikokad ja elavdada välitoitlustuse erialast väljaõpet. Tartu I võistkonna 32- kroonine kolmekäiguline lõunasöök välikoka erialavõistlustel ← Eelmine Naiskodukaitse PR-juhid täiendasid teadmisi Järgmine → Veerandsada naiskodukaitsjat osales õppusel «Tartu lukku» Naiskodukaitse korraldas välitoitlustuse erialavõistluse

Naiskodukaitse korraldas välitoitlustuse erialavõistluse

E.Vinni 2. okt. 2008

27-28. septembril toimus Jõhvis, Alutaguse Malevas Naiskodukaitse (NKK) välitoitlustuse erialavõistlus eesmärgiga selgitada välja parimad välikokad ja elavdada välitoitlustuse erialast väljaõpet.

Kahepäevasele võistlusele oli tulnud 36 võistlejat üle kogu Eesti. 

Võistkonnad olid kolmeliikmelised ja ülesandeid lahendades said kõik võistkonnad näidata oma leidlikust ning oskusi ja teadmisi välikokkadena.
Näiteks tuli kinnisilmi ära tunda maitseaineid ja –taimi, pliidi alla ilma tikkudeta, käepäraste vahenditega aja peale tuli teha, lahendada erinevaid välitoitlustusalaste teadmiste teste, kaaluda kartuleid ilma kaaluta täpsuse peale, hommikuvõimlemise asemel puid lõhkuda jne. 

"See oli üritus, mis ei jätnud ühtegi osalejat ükskõikseks," ütles Leana Lemming, võistleja Sakala ringkonna naiskonnast.


Naiskodukaitse väliköögimeeskonnad on enim väljaõpet ja rakendust leidvad erialarühmad, tagades toitlustuse nii Kaitseliidu õppustel kui ka muudel, eelkõige omavalitsuste massüritustel.

 

Naiskodukaitse korraldas välitoitlustuse erialavõistluse
Tartu I võistkonna 32- kroonine kolmekäiguline lõunasöök välikokaerialavõistlustel

FastLion CMS

Naiskodukaitse korraldas välitoitlustuse erialavõistluse

Naiskodukaitse korraldas välitoitlustuse erialavõistluse

Kahepäevasele võistlusele oli tulnud 36 võistlejat üle kogu Eesti Võistkonnad olid kolmeliikmelised ja ülesandeid lahendades said kõik võistkonnad näidata oma leidlikust ning oskusi ja teadmisi välikokkadena 27-28. septembril toimus Jõhvis, Alutaguse Malevas Naiskodukaitse (NKK) välitoitlustuse erialavõistlus eesmärgiga selgitada välja parimad välikokad ja elavdada välitoitlustuse erialast väljaõpet.

Naiskodukaitse korraldas välitoitlustuse erialavõistluse

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse