Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse koormusmatka võit läks Saaremaa naistele Naiskodukaitse koormusmatka võit läks 31. juulist 2. augustini Viljandimaal Viljandi valla territooriumil toimunud sõjalis-sportlikust luurevõistlusest võttis osa 16 võistkonda. Lisaks erialastele ülesannetele pandi proovile osalejate nii füüsiline võimekus kui ka emotsionaalne vastupidavus. sünnipäeva Naiskodukaitse koormusmatka võit läks Saaremaa naistele

Naiskodukaitse koormusmatka võit läks Saaremaa naistele

4. augustil 2020

31. juulist 2. augustini Viljandimaal Viljandi valla territooriumil toimunud sõjalis-sportlikust luurevõistlusest võttis osa 16 võistkonda. Lisaks erialastele ülesannetele pandi proovile osalejate nii füüsiline võimekus kui ka emotsionaalne vastupidavus.

Sel korral toimus koormusmatk äärmiselt raskesti läbitaval maastikul, trassi läbimiseks kõnniti keskmiselt 55 km. Rajal tegutses ka vastutegevus ning võistlejate teadmised ja oskused pandi proovile kaheteistkümnes kontrollpunktis. 

 

Kõik alustanud võistkonnad jõudsid edukalt finišisse. Naiskodukaitsja ei ole allaandja, sõnas Sakala ringkonna instruktor Piret Taim. "Nad olid ikka nii visad, et need, kes nii mõneski punktis tundusid kindlate katkestajatena, finišeerusid kõige laiema naeratusega näol," võttis ta naiste sitkuse ja positiivse meelestatuse kokku.

 

Naiskodukaitse 2020. aasta koormusmatka võitis Saaremaa ringkond koosseisus Emilia Rozenkron, Liisi Preedin, Brita Laht ja Piret Paomees.

 

Teisele kohale tulid Rapla ringkonna naised (Võistkond 1) koosseisus Reelika Rohuste, Kaidi Kauffeldt, Kersti Ojamets, Maire-Anu-Liis Oidsalu ning kolmanda koha said Valga ringkonna naised koosseisus Kadrian Possul, Kati Pang, Annika Pang ja Jane Pang.

Naiskodukaitse koormusmatka võit läks Saaremaa naistele
Koormusmatk 2020 esikolmik: 1. koht Saaremaa, 2. koht Valga, 3. koht Rapla ringkond (I) (Foto: Kaire Kannistu)

FastLion CMS

Naiskodukaitse koormusmatka võit läks

Naiskodukaitse koormusmatka võit läks

Sel korral toimus koormusmatk äärmiselt raskesti läbitaval maastikul, trassi läbimiseks kõnniti keskmiselt 55 km Rajal tegutses ka vastutegevus ning võistlejate teadmised ja oskused pandi proovile kaheteistkümnes kontrollpunktis 31. juulist 2. augustini Viljandimaal Viljandi valla territooriumil toimunud sõjalis-sportlikust luurevõistlusest võttis osa 16 võistkonda. Lisaks erialastele ülesannetele pandi proovile osalejate nii füüsiline võimekus kui ka emotsionaalne vastupidavus.

Naiskodukaitse koormusmatka võit läks Saaremaa naistele

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse