Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse koormusmatk on tänavu Saaremaal Naiskodukaitse koormusmatk on tänavu 2. -4. maini võib Ida-Saaremaal kohata palju vormis naisi, sest esmakordselt on Saaremaal Naiskodukaitse koormusmatk, kus paneb end proovile umbes 70 naist üle Eesti. Avarivistusel olid kohal kõik 17 võistkonda! Foto: Ave Proos ← Eelmine Pärnus Raba lasketiirus toimunud Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkond Järgmine → Naiskodukaitse koormusmatka võitsid kanged Saare naised Naiskodukaitse koormusmatk on tänavu Saaremaal

Naiskodukaitse koormusmatk on tänavu Saaremaal

2. mai 2014

2.-4.maini võib Ida-Saaremaal kohata palju vormis naisi, sest esmakordselt on Saaremaal Naiskodukaitse koormusmatk, kus paneb end proovile umbes 70 naist üle Eesti.

Naiskodukaitse koormusmatk on tänavu Saaremaal
Köögi püstitamine!

Registreerunud on 17 võistkonda 14 ringkonnast. Neljaliikmelistel võistkondadel tuleb läbida umbes 40 kilomeetri pikkune teekond, mille jooksul on vaja sooritada ülesandeid kontrollpunktides, tassida kaasa kohustuslikku varustust ning vahepeal tuleb olla kavalam ka vastutegevusest.

Võistkonnad liiguvad Pöide ja Laimjala piirides ning võitja naiskond pääseb edasi Admiral Pitka luurevõistlusele, mis on juba rahvusvaheline sõjalis-sportlik üritus.

Naiskodukaitse koormusmatk on tänavu Saaremaal
Avarivistusel olid kohal kõik 17 võistkonda! Foto: Ave Proos

FastLion CMS

Naiskodukaitse koormusmatk on tänavu

Naiskodukaitse koormusmatk on tänavu

Köögi püstitamine! Registreerunud on 17 võistkonda 14 ringkonnast Neljaliikmelistel võistkondadel tuleb läbida umbes 40 kilomeetri pikkune teekond, mille jooksul on vaja sooritada ülesandeid kontrollpunktides, tassida kaasa kohustuslikku varustust ning vahepeal tuleb olla kavalam ka vastutegevusest 2.-4.maini võib Ida-Saaremaal kohata palju vormis naisi, sest esmakordselt on Saaremaal Naiskodukaitse koormusmatk, kus paneb end proovile umbes 70 naist üle Eesti.

Naiskodukaitse koormusmatk on tänavu Saaremaal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse