Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse juhid tegid aasta kokkuvõtteid Naiskodukaitse juhid tegid aasta Nädalavahetusel said Ida-Virumaal Liimalas kokku pea 40 Naiskodukaitse juhti, kes kahe päeva jooksul jagasid lõppeva aasta kogemusi ja rõõme ning otsisid üheskoos murekohtadele lahendusi. ← Eelmine Naiskodukaitsjad ulatasid hooldekodudele abikäe Järgmine → Pühapäeval selgub, kes on valitud aasta naiskodukaitsjaks Naiskodukaitse juhid tegid aasta kokkuvõtteid

Naiskodukaitse juhid tegid aasta kokkuvõtteid

29. nov. 2021

Nädalavahetusel said Ida-Virumaal Liimalas kokku pea 40 Naiskodukaitse juhti, kes kahe päeva jooksul jagasid lõppeva aasta kogemusi ja rõõme ning otsisid üheskoos murekohtadele lahendusi.

Õppepäevadest võtsid osa kõikide ringkondade esindajad üle Eesti. Ettekannetest käis palju läbi käesoleva kriisi teema ning tõdemus, et kriis on eriliselt hästi näidanud, kui vajalik on Naiskodukaitse vabatahtlike panus. Aasta jooksul on naiskodukaitsjad abis olnud nii hooldekodudes ja haiglates kui ka vaktsineerimispunktides, Terviseameti staabis, Häirekeskuses 1247 telefonile vastajatena ja mujal.

Naiskodukaitse juhid tegid aasta kokkuvõtteid
Naiskodukaitse juhid 2021. a novembris. Foto: Ave Rallmann

Iga aasta lõpus toimuvatel õppepäevadel osalejad jagasid heameelt, et kaasjuhtide toetus on abiks ning alati on leitud mingi hea idee või nipp, mida teiste eeskujul oma koduringkonnas järele proovida. Seati eesmärke 2022. aastaks ning arutleti kriisi ajal vabatahtlike juhtimise väljakutsete üle. Mitmest ringkonnast jäi kõlama soov oma liikmetega personaalsemalt tegeleda ning neile tuge pakkuda.

Naiskodukaitse juhtide õppepäevadest on esinaise Airi Toominga sõnul kujunenud omamoodi aasta tipphetk, kus juhid saavad esitleda oma töötulemusi ning samas ammutada inspiratsiooni teiste õnnestumistest. "Rõõm on tõdeda, et meie ringkondadel on eranditult pühendunud, arukad ning edasipüüdlikud vabatahtlikud juhid. Möödunud nädalavahetusel lõkkele puhutud sädemetest sünnib kindlasti palju säravaid projekte ning arenguid," usub Tooming.

FastLion CMS

Naiskodukaitse juhid tegid aasta

Naiskodukaitse juhid tegid aasta

Õppepäevadest võtsid osa kõikide ringkondade esindajad üle Eesti Ettekannetest käis palju läbi käesoleva kriisi teema ning tõdemus, et kriis on eriliselt hästi näidanud, kui vajalik on Naiskodukaitse vabatahtlike panus Nädalavahetusel said Ida-Virumaal Liimalas kokku pea 40 Naiskodukaitse juhti, kes kahe päeva jooksul jagasid lõppeva aasta kogemusi ja rõõme ning otsisid üheskoos murekohtadele lahendusi.

Naiskodukaitse juhid tegid aasta kokkuvõtteid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse