Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse ja Eesti Politsei Naisühenduse kohtumine Naiskodukaitse ja Eesti Politsei 10. mail 2010 Rapla maakonnas Alu mõisas toimunud kohtumisel sõnastasid Eesti Politsei Naisühenduse juhatuse ja Naiskodukaitse keskjuhatuse esindajad koostöö eesmärgid ja leppisid kokku koostöötegevused 2010. ja 2011. aastaks. ← Eelmine Naiskodukaitse koormusmatka võitsid saarlased Järgmine → Viru ringkonna naiskodukaitsjad tutvusid saviprogrammi raames Aseriga Naiskodukaitse ja Eesti Politsei Naisühenduse kohtumine

Naiskodukaitse ja Eesti Politsei Naisühenduse kohtumine

11. mail 2010

10. mail 2010 Rapla maakonnas Alu mõisas toimunud kohtumisel sõnastasid Eesti Politsei Naisühenduse juhatuse ja Naiskodukaitse keskjuhatuse esindajad koostöö eesmärgid ja leppisid kokku koostöötegevused 2010. ja 2011. aastaks.

Naiskodukaitse ja Eesti Politsei Naisühenduse kohtumine
Koostöö eesmärgiks on väärtustada ja esile tõsta naiste rolli jõustruktuurides ning juhtida koostegevuste kaudu tähelepanu ühiskonna tasakaalustamisele.

Üheks koostöövormiks on vastastikustel üritustel osalemine. Esile saab tuua Naiskodukaitse Sakala ja Tartu ringkondade liikmete ja Eesti Politsei Naisühenduse liikmete koostööd. Koostöö edendamiseks ka teistes maakondades vahetatakse omavahel piirkondlike kontaktisikute andmeid.

Eesti Politsei Naisühenduse juhatuse ja Naiskodukaitse keskjuhatuse tasandil kohtutakse edaspidi vähemalt kord aastas, sellel aastal lisaks ka novembrikuus. Ühisürituste läbiviimiseks moodustatakse ühiseid töögruppe. Septembrikuus viiakse läbi traditsiooniline ühisprojekt „Turvaline koolitee“ kohalikul tasandil.

Kui Sul tekkis huvi Eesti Politsei Naisühenduse või Naiskodukaitse tegemiste vastu, palun saada e-kiri aadressile
 või . Uued aktiivsed liikmed on teretulnud mõlemas organisatsioonis.

FastLion CMS

Naiskodukaitse ja Eesti Politsei

Naiskodukaitse ja Eesti Politsei

Koostöö eesmärgiks on väärtustada ja esile tõsta naiste rolli jõustruktuurides ning juhtida koostegevuste kaudu tähelepanu ühiskonna tasakaalustamisele Üheks koostöövormiks on vastastikustel üritustel osalemine 10. mail 2010 Rapla maakonnas Alu mõisas toimunud kohtumisel sõnastasid Eesti Politsei Naisühenduse juhatuse ja Naiskodukaitse keskjuhatuse esindajad koostöö eesmärgid ja leppisid kokku koostöötegevused 2010. ja 2011. aastaks.

Naiskodukaitse ja Eesti Politsei Naisühenduse kohtumine

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse