Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Võru ringkonna infopäev Naiskodukaitse Võru ringkonna infopäev Võru ringkond korraldab juba sel neljapäeval, 9. märtsil algusega kell 18. 30 infopäeva kõigile, kes Naiskodukaitse tegevusest huvitatud. Oodatud on kõik aktiivsed naised Võrumaalt, kes sooviks Naiskodukaitse tegevuses kaasa lüüa!!! ← Eelmine Naiskodukaitse Tallinna ringkonna lahtiste uste päev Järgmine → Saaremaa Aasta Naine 2005 on Naiskodukaitse liige Ellen Kask Naiskodukaitse Võru ringkonna infopäev

Naiskodukaitse Võru ringkonna infopäev

7. märtsil 2006

Võru ringkond korraldab juba sel neljapäeval, 9. märtsil algusega kell 18.30 infopäeva kõigile, kes Naiskodukaitse tegevusest huvitatud. Oodatud on kõik aktiivsed naised Võrumaalt, kes sooviks Naiskodukaitse tegevuses kaasa lüüa!!!

Naiskodukaitse Võru ringkonnas on hetkel 62 liiget, täiendus uute aktiivsete ja isamaaliste naiste näol on väga teretulnud. Tule ja uuri välja, millega Võrumaa kanged naised tegelevad!

Infopäev toimub Võrus, aadressil Karja 22. Täpsemat infot saab Võru ringkonna esinaise Kristina Lepistiku käest (tel. 51 921700).

FastLion CMS

Naiskodukaitse Võru ringkonna infopäev

Naiskodukaitse Võru ringkonna infopäev

Naiskodukaitse Võru ringkonnas on hetkel 62 liiget, täiendus uute aktiivsete ja isamaaliste naiste näol on väga teretulnud Tule ja uuri välja, millega Võrumaa kanged naised tegelevad! Infopäev toimub Võrus, aadressil Karja 22 Võru ringkond korraldab juba sel neljapäeval, 9. märtsil algusega kell 18.30 infopäeva kõigile, kes Naiskodukaitse tegevusest huvitatud. Oodatud on kõik aktiivsed naised Võrumaalt, kes sooviks Naiskodukaitse tegevuses kaasa lüüa!!!

Naiskodukaitse Võru ringkonna infopäev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse