Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ootab aasta ema kandidaate Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ootab Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus kuulutavad 11. mail Väike-Maarja seltsimajas välja valla aasta ema ja otsivad selleks sobivaid kandidaate. Koostöö Tähtpäevad ← Eelmine Väike-Maarja naiskodukaitsjad kingivad vabariigi juubeli puhul koostööpartneritele 100 sini-must-valget liblikamärki Järgmine → Evakueerimisõppus SIIL pressiteade Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ootab aasta ema kandidaate

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ootab aasta ema kandidaate

Kristel Kitsing 4. aprillil 2018

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus kuulutavad 11. mail Väike-Maarja seltsimajas välja valla aasta ema ja otsivad selleks sobivaid kandidaate.

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ootab aasta ema kandidaate

Tiitlile võib kandideerida Eesti kodanik ja Väike-Maarja valla elanik, kes on kasvatanud üles tublid lapsed, on neile eeskujuks, väärtustab pere ja kodu ning on aktiivne ja tegus ka ühiskondlikult. Täpsem statuut siin.

 

Kandidaatide esitamist ootame nii organisatsioonidelt kui ka üksikisikutelt. Ettepanekuid kandidaadi lähema tutvustuse ja valiku põhjendusega ootab Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond aadressil . Viimane päev ettepanekute esitamiseks on 30. aprill.

 

Otsuse tiitli andmiseks teeb ettepanekute põhjal selleks moodustatud komisjon, kuhu kuuluvad Väike-Maarja naiskodukaitsjad ja Väike-Maarja valla esindajad. Tunnustamine leiab aset 11. mail Väike-Maarja seltsimajas.

 

2017. aastal pälvis Väike-Maarja valla aasta ema tiitl Käru külas elav kolme lapse ema Riina Rajaste, kelle igapäevatöö Simuna valla avahooldajana on eakate eest hoolitsemine ja nendest hoolimine. Aktiivsel naisel on tegemist küllaga ka kohalikus kogukonnas: ta veab Emumäe arenduskeskust, osaleb vabatahtlikuna heategevuses, organiseerib lastelaagreid, toetab tugiisikuna neid, kellele pole hakkama saamine enesestmõistetav ja paljut muudki.

FastLion CMS

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ootab

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ootab

Tiitlile võib kandideerida Eesti kodanik ja Väike-Maarja valla elanik, kes on kasvatanud üles tublid lapsed, on neile eeskujuks, väärtustab pere ja kodu ning on aktiivne ja tegus ka ühiskondlikult Täpsem statuut siin Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus kuulutavad 11. mail Väike-Maarja seltsimajas välja valla aasta ema ja otsivad selleks sobivaid kandidaate.

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ootab aasta ema kandidaate

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse