Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub kõiki huvilisi lahtiste uste päevale! Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub Kõik huvilised on oodatud teisipäeval, 12. veebruaril algusega kell 18. 00 Kaitseliidu Tartu malevasse aadressil Riia 12, Tartu (sissepääs Võru tänava poolt). aastapäeva lipu õnnistamisega Järgmine → Naiskodukaitse Rapla ja Põlva ringkonnad tähistavad Eesti Vabariigi aastapäeva lippude õnnistamisega Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub kõiki huvilisi lahtiste uste päevale!

Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub kõiki huvilisi lahtiste uste päevale!

K.Kitsing

Kõik huvilised on oodatud teisipäeval, 12. veebruaril algusega kell 18.00 Kaitseliidu Tartu malevasse aadressil Riia 12, Tartu (sissepääs Võru tänava poolt).

Kavas on presentatsioon Tartu ringkonnast, selle liikmetest ja tegemistest. Tegevust tutvustatakse läbi väikese pildi- ja varustusenäituse. Naiskodukaitse liikmed räägivad oma elust ja tegemistest ning vastavad kõikvõimalikele küsimustele. Lisaks räägime erialagruppidest, mentorlusprogrammist ning väljaõppevõimalustest Naiskodukaitses.  

Naiskodukaitse on Kaitseliidu eriorganisatsioon, mis ühendab teotahtelisi ja isamaalisi naisi. Organisatsiooniga tutvuma ootame just selliseid väärtusi
hindavaid neide ja naisi. Naiskodukaitsesse võib astuda alates seitsmeteistkümnendast eluaastast ja soovi korral ikka kogu eluks. 
 

Tartu ringkond on aegade algusest peale olnud Naiskodukaitse kantsiks. Uusi liikmeid tuleb ringkonda juurde aastaringselt. Sellegipoolest korraldatakse igal kevadel ja sügisel lahtiste uste päevad, et kõik huvilised võiksid Naiskodukaitse tegemisi kaema tulla ja soovi korral organisatsiooniga liituda. 
 

Praegusel hetkel on Tartu ringkonnas ümmarguselt 100 tegevliiget ja paarkümmend liikmekandidaati. Meie ridadesse kuuluvad väga erinevad inimesed verinoortest tütarlastest kogenud ja küpses eas naisterahvasteni välja. Ringkonnas on arste, müüjaid, kunstnikke, õpetajaid, ohtralt üliõpilasi ning isegi üks harfimängija.
  

Kuna Naiskodukaitse tegevus on väga mitmekülgne, siis ei ole liikmete erinevad huvid ja vanusevahe siiani probleemiks osutunud. Võib tõepoolest öelda, et Naiskodukaitse pakub igaühele midagi. Selleks aga, et teada saada, mida ta just sulle pakkuda võiks, tuleb ise kohale tulla ja see välja uurida.

Kohtumiseni lahtiste uste päeval!

FastLion CMS

Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub

Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub

Kavas on presentatsioon Tartu ringkonnast, selle liikmetest ja tegemistest Tegevust tutvustatakse läbi väikese pildi- ja varustusenäituse Kõik huvilised on oodatud teisipäeval, 12. veebruaril algusega kell 18.00 Kaitseliidu Tartu malevasse aadressil Riia 12, Tartu (sissepääs Võru tänava poolt).

Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub kõiki huvilisi lahtiste uste päevale!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse