Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Tallinna ringkonnal valmis kodulehekülg Naiskodukaitse Tallinna ringkonnal valmis Aadressil http://tallinn. naiskodukaitse. ee/ on nüüdsest avatud Naiskodukaitse Tallinna ringkonna koduleht, kust leiab muuhulgas infot nii ringkonna tegemiste, õppuste kui ka liikmeks astumise kohta. Naiskodukaitse Tallinna ringkonna tegevliikmed Sirle Baldesport ja Liivi Kosk ← Eelmine Tallinna ringkonna staabi ja siderühm korraldab koostöös malevaga staabitöö koolituse Järgmine → Saare maakonna aasta isa on Rene Reinsoo Naiskodukaitse Tallinna ringkonnal valmis kodulehekülg

Naiskodukaitse Tallinna ringkonnal valmis kodulehekülg

Kersti Tammekunn 18. okt. 2007

Aadressil http://tallinn.naiskodukaitse.ee/ on nüüdsest avatud Naiskodukaitse Tallinna ringkonna koduleht, kust leiab muuhulgas infot nii ringkonna tegemiste, õppuste kui ka liikmeks astumise kohta.

Lehekülg on suunatud nii Naiskodukaitse liikmetele kui ka huvilistele
väljaspoolt organisatsiooni.

Ringkonna liikmetele pakub kindlasti huvi ürituste ajakava, teated korraldavate õppuste kohta ning juba toimunud sündmuste kajastused. Naiskodukaitsest huvitatud kodulehe külastajad saavad lisaks ringkonna tegemistele tutvuda liikmeks astumise infoga ning leida kasulikke nõuandeid esmaabi, maskeerimise, metsas käitumise ja palju muu kohta, mida Naiskodukaitse liikmed on tegevuse käigus õppinud.

Kodulehel on kaks pidevalt uuenevat lehekülge - ürituste kajastused ning link "kasulik teada". Nende lehekülgeda täiendamiseks on teretulnud kaastööd kõigilt naiskodukaitsjatelt.

Kodulehe panid kokku Tallinna ringkonna avalike suhete erialarühma
liikmed. Jaoskondi tutvustavad tekstid koostasid jaoskonnad ise. Ka edaspidi jääb jaoskondi puudutava info täiendamine allaüksuste liikmete kanda, andes sellega võimaluse kujundada lehekülg just iseenda nägu. Kodulehekülje peahaldur, Tallinna ringkonna Akadeemilise jaoskonna esinaine Eveli Sammelselg tänab kõiki, kes andsid kodulehe valmimisele oma panuse.
Samuti ootab ta kodulehekülge puudutavaid täiendusi ja kommentaare (evelile(at) gmail.com).

Naiskodukaitse Tallinna ringkond asutati  28. detsembril 1924. aaastal eesmärgiga tegutseda koos Kaitseliidu Tallinna Malevaga riigikaitseliste ülesannete täitmisel. Ka tänapäeval ühendab Tallinna ringkond teotahtelisi ja iseseisvaid naisi, koostöös Tallinna malevaga korraldatakse oma liikmetele mitmekülgset väljaõpet, võimaldades igal naisel tegutseda vastavalt oma huvidele ja võimetele.
Naiskodukaitse Tallinna ringkonnal valmis kodulehekülg
Naiskodukaitse Tallinna ringkonna tegevliikmed Sirle Baldesport ja Liivi Kosk

FastLion CMS

Naiskodukaitse Tallinna ringkonnal valmis

Naiskodukaitse Tallinna ringkonnal valmis

Lehekülg on suunatud nii Naiskodukaitse liikmetele kui ka huvilistele väljaspoolt organisatsiooni Ringkonna liikmetele pakub kindlasti huvi ürituste ajakava, teated korraldavate õppuste kohta ning juba toimunud sündmuste kajastused Aadressil http://tallinn.naiskodukaitse.ee/ on nüüdsest avatud Naiskodukaitse Tallinna ringkonna koduleht, kust leiab muuhulgas infot nii ringkonna tegemiste, õppuste kui ka liikmeks astumise kohta.

Naiskodukaitse Tallinna ringkonnal valmis kodulehekülg

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse