Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Saaremaa ringkond valib aasta ema Naiskodukaitse Saaremaa ringkond valib NKK Saaremaa ringkond kuulutas 2. aprillil välja Saare maakonna aasta ema konkursi. Varem Saaremaal aasta ema valitud ei ole. Konkursi statuudi järgi peab Saare maakonna aasta ema olema väärikas Eesti Vabariigi kodanik, kes on kantud rahvastikuregistris Saare maakonna elanike hulka. Aasta ema, kes võib olla ka üksikvanem, peab kasvatama vähemalt kolme last (võivad olla ka kasu- ja võõraslapsed). ← Eelmine Naiskodukaitse koguneb Keskkoguks Järgmine → Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkonna võistkond Naiskodukaitse Saaremaa ringkond valib aasta ema

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond valib aasta ema

3. aprillil 2007

NKK Saaremaa ringkond kuulutas 2. aprillil välja Saare maakonna aasta ema konkursi. Varem Saaremaal aasta ema valitud ei ole. Konkursi statuudi järgi peab Saare maakonna aasta ema olema väärikas Eesti Vabariigi kodanik, kes on kantud rahvastikuregistris Saare maakonna elanike hulka. Aasta ema, kes võib olla ka üksikvanem, peab kasvatama vähemalt kolme last (võivad olla ka kasu- ja võõraslapsed).

Aasta ema tiitel antakse üle 11. mail Kuressaare raekojas toimuval tänuüritusel, kus tunnuskirja annab aasta emale üle maavanem Toomas Kasemaa. Maakonna Aasta ema valimise matroon on Dagmar Mattiisen, Naiskodukaitse endine esinaine organisatsiooni taastamisest kuni 2006. a. kevadeni.

Maakonna aasta ema konkurssi toetavad Kuressaare linnavalitsus, Kaarma ja Mustjala vallavalitsused, AS Münt, Raadio Kadi ja ajalehed Oma Saar ning Meie Maa. Auhinnad on aasta ema tiitlile väärilised, ühe kingitusena saab aasta ema kodutütarde ja naiskodukaitsjate ühistööna valmiva lapiteki.

Aasta ema konkursile võivad kandidaate esitada nii omavalitsused, asutused-ettevõtted kui ka kodanikud. Kirjalikud ettepanekud koos põhjendusega tuleb saata 21. aprilliks aadressile Naiskodukaitse Saaremaa ringkond, Väljaku tn 5, Kuressaare 93811, märgusõnaga: Aasta ema.

Sügisel, enne isadepäeva, on Saaremaa naistel plaanis valida ka aasta isa.
Naiskodukaitse Saaremaa ringkond valib aasta ema

FastLion CMS

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond valib

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond valib

Aasta ema tiitel antakse üle 11 mail Kuressaare raekojas toimuval tänuüritusel, kus tunnuskirja annab aasta emale üle maavanem Toomas Kasemaa NKK Saaremaa ringkond kuulutas 2. aprillil välja Saare maakonna aasta ema konkursi. Varem Saaremaal aasta ema valitud ei ole. Konkursi statuudi järgi peab Saare maakonna aasta ema olema väärikas Eesti Vabariigi kodanik, kes on kantud rahvastikuregistris Saare maakonna elanike hulka. Aasta ema, kes võib olla ka üksikvanem, peab kasvatama vähemalt kolme last (võivad olla ka kasu- ja võõraslapsed).

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond valib aasta ema

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse