Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Rakvere tiim sai maakondlikel meistrivõistlustel grillimises II koha Naiskodukaitse Rakvere tiim sai Pühapäeval, 5. juunil, toimus Väike-Maarja staadionil maakondlik toiduvalmistamise võistlus Lääne-Virumaa Meistrivõistlused Grillimises – Grillfest, kus Naiskodukaitse Viru ringkonna Rakvere jaoskonna tiim saavutas lõppjärjestuses II koha. ← Eelmine Millal on aeg olla eestlane? Järgmine → Roosipeenra sünd – rõõm ilust ja tegusatest inimestest Naiskodukaitse Rakvere tiim sai maakondlikel meistrivõistlustel grillimises II koha

Naiskodukaitse Rakvere tiim sai maakondlikel meistrivõistlustel grillimises II koha

Kristel Kitsing 6. juunil 2011

Pühapäeval, 5. juunil, toimus Väike-Maarja staadionil maakondlik toiduvalmistamise võistlus Lääne-Virumaa Meistrivõistlused Grillimises – Grillfest, kus Naiskodukaitse Viru ringkonna Rakvere jaoskonna tiim saavutas lõppjärjestuses II koha.

Naiskodukaitse Rakvere tiim sai maakondlikel meistrivõistlustel grillimises II koha

Võistlusel osales seitse võistkonda, kelle seas kaitses oma au ka 2010. aasta Lääne-Viruma meistriks ribivoorus kuulutatud ja Grillfestil parima ribi valmistanud Naiskodukaitse Viru ringkonna Rakvere jaoskonna tiim.

 

Võisteldi kolmes voorus – Rakvere searibi, Talleggi kanafilee ja fantaasiaroa küpsetamises. 11. juunil Türi rannas ja lauluväljakul toimuvale üleriigilisele lõppvõistlusele pääsevad Lääne-Virumaa võistluselt võistkonnad Tapa Vorstifestival, Maarja Grill ja Naiskodukaitse Viru ringkonna Rakvere jaoskonna tiim.

 

Võistkonna ainukese meesliikme Andrei Vangoneni ütlusel on tiimil veel vaja harjutada, et saada veel paremaid tulemusi. “Ma arvan, et kõik läks hästi, eriti fantaasiavoor, kus meil siiani kõige paremini ei ole läinud,” sõnas ta selle aasta maakondliku sarja meistrivõistluste kokkuvõtteks. Fantaasiiaroa “Mammud oksal” koostise moodustasid grillitud virsikud ja nektariinid tüümiani oksal. Täidisena kasutati mascarpone juustu ja kaunistuseks kasutati maasikat, füüsalit, valget šokolaadi, granaatõuna seemneid, röstitud mandleid ja hurmaad.

 

Türi lõppvõistlusele pääsenud tiimi peakokk Ursula Aal arvab, et neil läks sel korral ikka väga hästi. „Harjutamata sellistele kohtadele tulla on hea saavutus,“ räägib Aal. Lõppvõistlust Türil võtavad nad rahulikult ja peakoka jaoks on tähtis siiski osavõtt, mitte võit. „Aastad pole vennad ja loodan, et viimaseks ikka ei jää,“ räägib Aal, mõeldes lõppvõistlusele.

 

Rakvere tiimi võistkonda kuulusid Ursula Aal, Urvi Aal, Andrei Vangonen, Raina Vangonen ja Marit Mägi.

 

Lääne-Virumaa võistluse korraldasid Eesti Grilliliit ja Väike-Maarja Vallavalitsus ja see maakondlik  toiduvalmistamise võistlus toimus juba kolmandat korda. 2010. aastal osales Lääne-Virumaa võistlusel seitse võistkonda, kus parima searibi küpsetasid Rakvere jaoskonna naiskodukaitsjad. 

FastLion CMS

Naiskodukaitse Rakvere tiim sai

Naiskodukaitse Rakvere tiim sai

Võistlusel osales seitse võistkonda, kelle seas kaitses oma au ka 2010 aasta Lääne-Viruma meistriks ribivoorus kuulutatud ja Grillfestil parima ribi valmistanud Naiskodukaitse Viru ringkonna Rakvere jaoskonna tiim Pühapäeval, 5. juunil, toimus Väike-Maarja staadionil maakondlik toiduvalmistamise võistlus Lääne-Virumaa Meistrivõistlused Grillimises – Grillfest, kus Naiskodukaitse Viru ringkonna Rakvere jaoskonna tiim saavutas lõppjärjestuses II koha.

Naiskodukaitse Rakvere tiim sai maakondlikel meistrivõistlustel grillimises II koha

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse