Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Märjamaa jaoskonda juhib Evelyn Gold Naiskodukaitse Märjamaa jaoskonda juhib 7. veebruaril pidasid Märjamaa naiskodukaitsjad üldkoosolekut. Üldkoosolek on aasta kõige tähtsam koosolek, kus juhatus annab aru aasta jooksul toimunust, arutatakse päevakorral olevaid teemasid, räägitakse aastaplaanist ja valitakse uusi juhte. ← Eelmine Loodi Kohila jaoskond! Järgmine → Unustamatud emotsioonid Vabariigi aastapäeva paraadilt Naiskodukaitse Märjamaa jaoskonda juhib Evelyn Gold

Naiskodukaitse Märjamaa jaoskonda juhib Evelyn Gold

Nele Pernits 8. veebr. 2019

7. veebruaril pidasid Märjamaa naiskodukaitsjad üldkoosolekut. Üldkoosolek on aasta kõige tähtsam koosolek, kus juhatus annab aru aasta jooksul toimunust, arutatakse päevakorral olevaid teemasid, räägitakse aastaplaanist ja valitakse uusi juhte.

Naiskodukaitse Märjamaa jaoskonda juhib Evelyn Gold
Foto: Annika Tammus

Märjamaa jaoskonna asutamisest peale ehk viis aastat on jaoskonna esinaine olnud Nele Pernits, kes nüüd andis teatepulga üle järgmisele juhile. Märjamaa jaoskonna esinaiseks valiti üksmeelelt senine aseesinaine Evelyn Gold. Ka Evelyn on Märjamaa jaoskonna asutajaliige ning olnud algusest peale jaoskonna juhtimisse kaasatud. Evelyn ei karda kohustusi ja Naiskodukaitse on tema südameasi. Ta on olnud korraldusnaiskonnas kõigi Märjamaa jaoskonna poolt korraldatud suuremate ürituste puhul.

Evelyn on side- ja staabierialagrupi ning spordigrupi liige. Staabitöö on üks tema suuri kirgesid Naiskodukaitses. Ta on kõik Naiskodukaitses oldud aastad ja natuke veel pealegi mänginud Kaitseliidu Rapla maleva saalihoki naiskonnas. Ja mitte lihtsalt mänginud ning naiskonnas olnud, vaid koguaeg ikkagi parimate, resultatiivsemate ja stabiilsemate hulgas olnud. Teine sportlik kirg Evelynil on algusest peale olnud rännakud ja patrullvõistlused. Evelyn on tänaseks päevaks juba kahekordne Naiskodukaitse Koormusmatka võitja, teinud mitu korda läbi Põrgupõhja retke, lõpetanud Utria retke ja Admiral Pitka luurevõistluse. Mets, põnevus, eneseületus, see on see, milleks ta end treenib ja mida armastab. Evelyn oli Aasta Naiskodukaitsja 2018 nominent Rapla ringkonnast.

Jaoskonna uueks aseesinaiseks valiti Liina Langi. Liina on Naiskodukaitses alles värske liige, aga oma tahtmise, südikuse ja positiivse meelega, ennast juba igati tõestanud. Juhatuse liikmetena jätkavad Eneli Lõhmus ja Eve Reose ning värske juhatuse liikmena alustab tööd Liina Karotamm.

FastLion CMS

Naiskodukaitse Märjamaa jaoskonda juhib

Naiskodukaitse Märjamaa jaoskonda juhib

Foto: Annika Tammus Märjamaa jaoskonna asutamisest peale ehk viis aastat on jaoskonna esinaine olnud Nele Pernits, kes nüüd andis teatepulga üle järgmisele juhile Märjamaa jaoskonna esinaiseks valiti üksmeelelt senine aseesinaine Evelyn Gold 7. veebruaril pidasid Märjamaa naiskodukaitsjad üldkoosolekut. Üldkoosolek on aasta kõige tähtsam koosolek, kus juhatus annab aru aasta jooksul toimunust, arutatakse päevakorral olevaid teemasid, räägitakse aastaplaanist ja valitakse uusi juhte.

Naiskodukaitse Märjamaa jaoskonda juhib Evelyn Gold

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse