Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Kose jaoskond pärandipäeval Naiskodukaitse Kose jaoskond pärandipäeval 7. juunil toimus Ravila karjakastellis teine pärandipäev. Nagu eelmiselgi aastal oli päeva märksõnaks paljude inimeste ja organisatsioonide koostöö. sünnipäev Järgmine → Ausambad korda! Naiskodukaitse Kose jaoskond pärandipäeval

Naiskodukaitse Kose jaoskond pärandipäeval

Diana Mihkelsoo 12. juunil 2014

7.juunil toimus Ravila karjakastellis teine pärandipäev. Nagu eelmiselgi aastal oli päeva märksõnaks paljude inimeste ja organisatsioonide koostöö.

Naiskodukaitse Kose jaoskond pärandipäeval
Kose jaoskonna naised Ravila pärandipäeval organisatsiooni tutvustamas

Kose Kunstikeskuse õpetaja Margit Miku juhendamisel sai katsetada põnevat tehnikat- betoonivalu, MTÜ Lammas Ruudus oli väljas kraaside, vokkidega ja viltimise töötoaga. Loomade nurgakeses sai näha kitsi, kalkuneid ja kanu.  

 

Suureks magnetiks  oli Kaitseliidu tehnika, mille ümber jagus huvilisi terveks päevaks. Vanim masin oli Rootsi soomuk Scania, 1942.aasta mudel ning 1952.a väljalase. Kaitseliit sai need Patarei Vanglast ning Kose Malevkonnal on praegu kaks sõidukorras masinat. Kõige uuem masin oli Saksamaalt ostetud 2012. aasta Merzedes Benz. 

 

Maitsvat suppi pakkusid Kose jaoskonna naiskodukaitsjad.

 

Naiskodukaitse organisatsioon on Ravilas samuti pärandi kandjaks – ajalooürikute andmetel  asutati Ravilas oma jaoskond 1928. aastal ning sinna kuulus 17 liiget.

 

Päeva muutsid meeleolukaks esinejad-  Kose Muusikakooli folkansambel Pillipiigad, Ravila rahvatantsurühm Kaitrall, Viskla-Ravila suupilliansambel ning ansamblid Üllatus ja Laheda Laulu Koor. Külalisi oli terve päeva jooksul 200 ringis, mis näitab, et teist aastat peetav pärandipäev Ravilas on edukaks traditsiooniks kujunemas.

 

Täname kõiki, kes päeva kordaminekule kaasa aitasid! Oli tõeliselt lahe päev! 

Järgmine →
Ausambad korda!

FastLion CMS

Naiskodukaitse Kose jaoskond pärandipäeval

Naiskodukaitse Kose jaoskond pärandipäeval

Kose jaoskonna naised Ravila pärandipäeval organisatsiooni tutvustamas Kose Kunstikeskuse õpetaja Margit Miku juhendamisel sai katsetada põnevat tehnikat- betoonivalu, MTÜ Lammas Ruudus oli väljas kraaside, vokkidega ja viltimise töötoaga Loomade nurgakeses sai näha kitsi, kalkuneid ja kanu 7.juunil toimus Ravila karjakastellis teine pärandipäev. Nagu eelmiselgi aastal oli päeva märksõnaks paljude inimeste ja organisatsioonide koostöö.

Naiskodukaitse Kose jaoskond pärandipäeval

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse