Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naised võtsid mõõtu laskmises Naised võtsid mõõtu laskmises Naiskodukaitse järjekorranumbrilt XIII laskevõistlus toimus sellel aastal Põlvas. Omavahel võistlesid 14 neljaliikmelist võistkonda 13-st eri ringkonnast. Võistlusaladeks oli 3 x 10 lasku sportpüstolist 25-lt meetrilt (kaks naist) ning 3 x 10 lasku lamades sportpüssist 50-lt meetrilt (kaks naist). a TOP5: Alutaguse, Valga, Tallinn, Sakala, Võru ← Eelmine Võrumaa naised kogusid kookidega lipuraha Järgmine → Naiskodukaitse annetas heategevuskampaania tulud naiste kriisikodule Naised võtsid mõõtu laskmises

Naised võtsid mõõtu laskmises

Merlit Maask 12. juunil 2009

Naiskodukaitse järjekorranumbrilt XIII laskevõistlus toimus sellel aastal Põlvas. Omavahel võistlesid 14 neljaliikmelist võistkonda 13-st eri ringkonnast. Võistlusaladeks oli 3 x 10 lasku sportpüstolist 25-lt meetrilt (kaks naist) ning 3 x 10 lasku lamades sportpüssist 50-lt meetrilt (kaks naist).

Juba neljandat aastat järjest võitis ülekaalukalt Alutaguse ringkond 1147 punktiga, talle järgnes Rapla ringkond ning Võrumaa ringkond vastavalt 1047 ja 1019 punktiga.

 

Võistluste peakohtuniku Anne Vasariku sõnul on tase Naiskodukaitse laskevõistlustel väga erinev, kuna omavahel võistlevad nii laskesportlased ja laskesuusatajad, samuti ka harrastajad ja päris algajad. Samas võib tähele panna seda, et tase on väga erinev ka võistkonnasiseselt. Naiskodukaitse esinaise Airi Neve sõnul ongi NKK laskevõistlus koht, kust saada esimene võistluskogemus ning seejärel hakata pürgima juba kõrgemale.

Naised võtsid mõõtu laskmises

Väljavõte koondprotokollist:

1. koht – Alutaguse

2. koht – Rapla

3. koht – Võru

4. koht – Tallinn II

5. koht – Tallinn I

6. koht – Põlva

7. koht – Valga

8. koht – Viru

9. koht – Sakala

10. koht – Pärnu

11. koht – Tartu

12. koht – Jõgeva

13. koht – Lääne

14. koht – Harju


Võrdluseks :

2008. a TOP5: Alutaguse, Järva, Tallinn I, Rapla, Tallinn II.

2007. a TOP5: Alutaguse, Valga, Tallinn, Sakala, Võru

Naised võtsid mõõtu laskmises

FastLion CMS

Naised võtsid mõõtu laskmises

Naised võtsid mõõtu laskmises

Juba neljandat aastat järjest võitis ülekaalukalt Alutaguse ringkond 1147 punktiga, talle järgnes Rapla ringkond ning Võrumaa ringkond vastavalt 1047 ja 1019 punktiga Võistluste peakohtuniku Anne Vasariku sõnul on tase Naiskodukaitse laskevõistlustel väga erinev, kuna omavahel võistlevad nii laskesportlased ja laskesuusatajad, samuti ka harrastajad ja päris algajad Naiskodukaitse järjekorranumbrilt XIII laskevõistlus toimus sellel aastal Põlvas. Omavahel võistlesid 14 neljaliikmelist võistkonda 13-st eri ringkonnast. Võistlusaladeks oli 3 x 10 lasku sportpüstolist 25-lt meetrilt (kaks naist) ning 3 x 10 lasku lamades sportpüssist 50-lt meetrilt (kaks naist).

Naised võtsid mõõtu laskmises

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse