Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
NKK Tartu ringkonna väliharjutus NKK Tartu ringkonna väliharjutus Eeloleval nädalavahetusel, 19. novembril toimub Naiskodukaitse Tartu ringkonna väliharjutus "NKK proov 2005", mis on eelkõige mõeldud organisatsiooniga äsja liitunud värsketele naiskodukaitsjatele. Väliharjutuse eesmärgiks ongi testida uute liikmete teadmisi ja oskusi, mis on baasväljaõppe käigus omandatud ning õpitut välitingimustes rakendada. Järgmine → Naiskodukaitse ringkondade esinaiste aastalõpukohtumine NKK Tartu ringkonna väliharjutus

NKK Tartu ringkonna väliharjutus

18. nov. 2005

Eeloleval nädalavahetusel, 19. novembril toimub Naiskodukaitse Tartu ringkonna väliharjutus "NKK proov 2005", mis on eelkõige mõeldud organisatsiooniga äsja liitunud värsketele naiskodukaitsjatele. Väliharjutuse eesmärgiks ongi testida uute liikmete teadmisi ja oskusi, mis on baasväljaõppe käigus omandatud ning õpitut välitingimustes rakendada.

Osalejad peavad metsas kaardi ning kompassi abil läbima kesmiselt 20 kilomeetrise raja ning sooritama erinevaid ülesaneid kontrollpunktides. Muuhulgas tuleb hakkama saada käemärkide järgi liikumise, enda maskeerimise, esmaabi osutamise, veetakistuse ületamise ning mitmete teiste sõdurioskustega. Naiskodukaitse baasväljaõppe jooksul õpitut saab rakendada vastates küsimustele, mis puudutavad toitlustamisega seotud teemasid, NKK ajalugu ning organisatsioonikultuuri.

Tartu ringkonnas on hetkel 26 liikmekandidaati. Kõik liikmekandidaadid läbivad baasväljaõppe, mille käigus antakse 40 tunni vältel algteadmised topograafiast, sõdurioskustest, esmaabist, toitlustamisest, Eesti kaitseväesüsteemist ning Naiskodukodukaitsest.
NKK Tartu ringkonna väliharjutus

FastLion CMS

NKK Tartu ringkonna väliharjutus

NKK Tartu ringkonna väliharjutus

Osalejad peavad metsas kaardi ning kompassi abil läbima kesmiselt 20 kilomeetrise raja ning sooritama erinevaid ülesaneid kontrollpunktides Muuhulgas tuleb hakkama saada käemärkide järgi liikumise, enda maskeerimise, esmaabi osutamise, veetakistuse ületamise ning mitmete teiste sõdurioskustega Eeloleval nädalavahetusel, 19. novembril toimub Naiskodukaitse Tartu ringkonna väliharjutus "NKK proov 2005", mis on eelkõige mõeldud organisatsiooniga äsja liitunud värsketele naiskodukaitsjatele. Väliharjutuse eesmärgiks ongi testida uute liikmete teadmisi ja oskusi, mis on baasväljaõppe käigus omandatud ning õpitut välitingimustes rakendada.

NKK Tartu ringkonna väliharjutus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse