Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
NKK BVÕ I moodul 22.-24.03.2013 NKK BVÕ I moodul Märtsi eelviimasel nädalavahetusel osalesin ma NKK Alutaguse malevas toimunud baasväljaõppel, täpsemalt organisatsiooniõpetuse moodulil. Koolitus toimus Jõhvi staabis. 2013 NKK BVÕ I moodul 22. -24. 03. 2013

NKK BVÕ I moodul 22.-24.03.2013

Anna-Liisa Roosild 24. aprillil 2013

Märtsi eelviimasel nädalavahetusel osalesin ma NKK Alutaguse malevas toimunud baasväljaõppel, täpsemalt organisatsiooniõpetuse moodulil. Koolitus toimus Jõhvi staabis.

NKK BVÕ I moodul 22.-24.03.2013

Minu jaoks oli see esimene väljaõpe ning emotsioon oli ainult positiivne. Saabusin kohapeale reede õhtul ning esimese asjana näidati ette voodikoht ja söödeti kõht täis. Sama vastuvõtu osaliseks said ka teised õpilased. Kokku oli meid üheksa. Esimesel õhtul piirduti sissejuhatuse ja tutvumisringiga, mis kulges lõbusas meeleolus ning andis positiivset energiat kursuse jätkamiseks. 

NKK BVÕ I moodul 22.-24.03.2013

Õpe jätkus laupäeva hommikul. Kuulasime loenguid riigikaitsest ning selle struktuurist. Hiljem räägiti meile, mida kujutab endast Kaitseliit ning Naiskodukaitse. Seejärel tutvustati NKK ajalugu ning räägiti selle kohast Eesti riigikaitsesüsteemis. Pärast õhtusööki oli kavas riviõppe tund, selleks läksime esimesel korrusel asuvasse võimlasse, kus meid üles rivistati. Marssisime, kuni meie juhendajad tõdesid, et oleme piisavalt pädevad paraadi jaoks.

Pühapäeva hommikul tutvusime NKK karjäärivõimalustega. Endale üllatuseks, oli minulgi selge, millisestes valdkondades ma rohkem kaasa lüüa soovin – toitlustus ning meditsiin. Peale seda saime ülevaate naiskodukaitsjate vormidest - kuidas neid kanda ja kuidas seda mitte teha. Sellega oli meie kursus lõppenud ning olime välja teeninud vastavad tunnistused.

Pärast seda nädalavahetust olin ma lõplikult veendunud, et naisterahvana tegin õige otsuse astuda just Naiskodukaitsesse - siin on mul palju rohkem valikuvõimalusi. Soovi korral võin jääda leemekulbiliigutajaks, aga saaksin ka, püss õlal, metsa müttama minna.

FastLion CMS

NKK BVÕ I moodul

NKK BVÕ I moodul

Minu jaoks oli see esimene väljaõpe ning emotsioon oli ainult positiivne Saabusin kohapeale reede õhtul ning esimese asjana näidati ette voodikoht ja söödeti kõht täis Märtsi eelviimasel nädalavahetusel osalesin ma NKK Alutaguse malevas toimunud baasväljaõppel, täpsemalt organisatsiooniõpetuse moodulil. Koolitus toimus Jõhvi staabis.

NKK BVÕ I moodul 22. -24. 03. 2013

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse