Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Meenekonkurss „Kaitseliit 100“ Meenekonkurss „Kaitseliit 100“ Kaitseliit ja Naiskodukaitse kutsuvad osalema meenekonkursil „Kaitseliit 100“. Konkursile oodatakse omanäolisi ja huvitavaid esemeid, mille valmistamisel on kasutatud kodumaiseid materjale, motiive ja Kaitseliidu või Naiskodukaitse sümboolikat. Kaitseliidu kategoorias esitatavad tööd peaksid sobima Kaitseliidu esindusmeeneteks 2018. aastal, mil Kaitseliit tähistab 100. aastapäeva. aastapäeva Järgmine → Raplamaal algab üle-eestiline Naiskodukaitse side ja staabi erialavõistlus Meenekonkurss „Kaitseliit 100“

Meenekonkurss „Kaitseliit 100“

21. sept. 2017

Kaitseliit ja Naiskodukaitse kutsuvad osalema meenekonkursil „Kaitseliit 100“. Konkursile oodatakse omanäolisi ja huvitavaid esemeid, mille valmistamisel on kasutatud kodumaiseid materjale, motiive ja Kaitseliidu või Naiskodukaitse sümboolikat. Kaitseliidu kategoorias esitatavad tööd peaksid sobima Kaitseliidu esindusmeeneteks 2018. aastal, mil Kaitseliit tähistab 100. aastapäeva.

Meenekonkurss „Kaitseliit 100“

Konkurss toimub kahes kategoorias:

 

Esindusmeene Kaitseliidule*            

 • loomisel/kujundamisel on kasutatud Kaitseliiduga seotud temaatikat;
 • loomisel/kujundamisel on kasutatud Kaitseliidu logo ja/või sõnumit;
 • on lihtsasti pakendatav;
 • soovituslik hind on kuni 50 eurot/tk.

Esindusmeene Naiskodukaitsele*

 • loomisel/kujundamisel on kasutatud Naiskodukaitsega seotud temaatikat;
 • loomisel/kujundamisel on kasutatud Naiskodukaitse logo ja/või tunnuslauset;
 • on lihtsasti pakendatav;
 • soovituslik hind on kuni 50 eurot/tk.

 

* Vajalike logode saamiseks palun kirjutage
* Esindusmeenete kasutamise õigus jääb ainult Kaitseliidule ja Naiskodukaitsele.

 

Inspiratsiooni leidmiseks tutvuge Kaitseliidu (www.kaitseliit.ee) ja Naiskodukaitse (www.naiskodukaitse.ee) kodulehekülgedega.

 

Meenekonkursi auhinnafondi suurus on 4000 eurot, mille väärtuses tellitakse võitjatelt meeneid. Konkursikomisjonil on õigus välja anda eripreemiaid.

 

Osalemine:

 • konkursil võivad osaleda nii füüsilised kui ka juriidilised isikud;
 • konkursile esitatavate meenete hulk isiku kohta ei ole piiratud;
 • konkursitöid saab esitada kuni 31. oktoober kell 17.00 Kaitseliidu peastaapi (Toompea 8, Tallinn);
 • hindamisele kuuluvad ainult esemed mitte ideekavandid;
 • koos tööga esitada kinnine ümbrik, millel märgusõna „Kaitseliit 100" ja töö nimi. Ümbriku sees on autori kontaktandmed (nimi, telefon, e-post) ja vabas vormis esitatud meene lühikirjeldus (koos töö nimega) ning hinnang meenete valmistamise võimekusele ühes kuus.

Meenekonkursi tulemused kuulutatakse välja hiljemalt 13. novembril.

 

Lisainfo:
Ave Proos
Naiskodukaitse esinaise asetäitja
Kaitseliidu peastaap
Tel: 53082244
E-mail: 

 

 

Meenekonkurss „Kaitseliit 100“

FastLion CMS

Meenekonkurss „Kaitseliit 100“

Meenekonkurss „Kaitseliit 100“

Konkurss toimub kahes kategoorias: Esindusmeene Kaitseliidule* loomisel/kujundamisel on kasutatud Kaitseliiduga seotud temaatikat; loomisel/kujundamisel on kasutatud Kaitseliidu logo ja/või sõnumit; on lihtsasti pakendatav; soovituslik hind on kuni 50 eurot/tk Esindusmeene Naiskodukaitsele* loomisel/kujundamisel on kasutatud Naiskodukaitsega seotud temaatikat; loomisel/kujundamisel on kasutatud Naiskodukaitse logo ja/või tunnuslauset; on lihtsasti pakendatav; soovituslik hind on kuni 50 eurot/tk Kaitseliit ja Naiskodukaitse kutsuvad osalema meenekonkursil „Kaitseliit 100“. Konkursile oodatakse omanäolisi ja huvitavaid esemeid, mille valmistamisel on kasutatud kodumaiseid materjale, motiive ja Kaitseliidu või Naiskodukaitse sümboolikat. Kaitseliidu kategoorias esitatavad tööd peaksid sobima Kaitseliidu esindusmeeneteks 2018. aastal, mil Kaitseliit tähistab 100. aastapäeva.

Meenekonkurss „Kaitseliit 100“

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse