Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Magus pühapäev Risti majas Magus pühapäev Risti majas 17. veebruaril kogunes Naiskodukaitse Risti majja 14 naist, et meister Demo Kaevu abil sukelduda trühvlite valmistamise salapärasesse maailma. Alguses oli teooria ja siis järgnes praktika. Kui teooria tundus lihtne ja loogiline, siis praktikas ei olnud see kõik enam sugugi nii kerge. Aga vapralt voolisime oma magusad kuulikesed nii ümaraks kui suutsime ja veeretasime nad siis omakorda vedela śokolaadi sees veelgi magusamaks. Samal ajal veeretasime jutu retseptidele ja taigna-nippidele, sest ega siis toimekate naiste suud ei seisa vakka kui käed käivad ning kui trühvlid valmis said, jagus peale mekkimist igaühele veel koju kaasagi. Nüüd jääb veel õige natuke harjutada ja katse-eksituse meetodil oma jaoskonna trühvli-retsept välja valida. Ehk siis saavad meie külalised kah tulevikus suu Risti moodi magusaks :) Fotode autor: Kati Ojaver-Heidemann Käsitöö Toitlustamine ← Eelmine Küünlapäeva tähistamine Hiiumaal Järgmine → Suured pisikeste aastapäevaaktusel Magus pühapäev Risti majas

Magus pühapäev Risti majas

Kati Ojaver-Heidemann 19. veebruar 2013

17. veebruaril kogunes Naiskodukaitse Risti majja 14 naist, et meister Demo Kaevu abil sukelduda trühvlite valmistamise salapärasesse maailma. Alguses oli teooria ja siis järgnes praktika. Kui teooria tundus lihtne ja loogiline, siis praktikas ei olnud see kõik enam sugugi nii kerge. Aga vapralt voolisime oma magusad kuulikesed nii ümaraks kui suutsime ja veeretasime nad siis omakorda vedela śokolaadi sees veelgi magusamaks. Samal ajal veeretasime jutu retseptidele ja taigna-nippidele, sest ega siis toimekate naiste suud ei seisa vakka kui käed käivad ning kui trühvlid valmis said, jagus peale mekkimist igaühele veel koju kaasagi. Nüüd jääb veel õige natuke harjutada ja katse-eksituse meetodil oma jaoskonna trühvli-retsept välja valida. Ehk siis saavad meie külalised kah tulevikus suu Risti moodi magusaks :)

Magus pühapäev Risti majas
Magus pühapäev Risti majas
Magus pühapäev Risti majas
Magus pühapäev Risti majas
Magus pühapäev Risti majas
Fotode autor: Kati Ojaver-Heidemann

FastLion CMS

Magus pühapäev Risti majas

Magus pühapäev Risti majas

Fotode autor: Kati Ojaver-Heidemann Käsitöö Toitlustamine ← Eelmine Küünlapäeva tähistamine Hiiumaal Järgmine → Suured pisikeste aastapäevaaktusel 17. veebruaril kogunes Naiskodukaitse Risti majja 14 naist, et meister Demo Kaevu abil sukelduda trühvlite valmistamise salapärasesse maailma. Alguses oli teooria ja siis järgnes praktika. Kui teooria tundus lihtne ja loogiline, siis praktikas ei olnud see kõik enam sugugi nii kerge. Aga vapralt voolisime oma magusad kuulikesed nii ümaraks kui suutsime ja veeretasime nad siis omakorda vedela śokolaadi sees veelgi magusamaks. Samal ajal veeretasime jutu retseptidele ja taigna-nippidele, sest ega siis toimekate naiste suud ei seisa vakka kui käed käivad ning kui trühvlid valmis said, jagus peale mekkimist igaühele veel koju kaasagi. Nüüd jääb veel õige natuke harjutada ja katse-eksituse meetodil oma jaoskonna trühvli-retsept välja valida. Ehk siis saavad meie külalised kah tulevikus suu Risti moodi magusaks :)

Magus pühapäev Risti majas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse