Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Lõuna – Viljandil jaoskonnal oli põhjust tähistamiseks. Lõuna – Viljandil jaoskonnal 3. märtsil kogunesid Lõuna – Viljandi jaoskonna liikmed ning kutsutud külalised Viljandi põgenemistuppa. Mitte harjutama mõistatuste lahendamist, vaid tähistama oma jaoskonna viiendat juubelit. Ajalugu Tähtpäevad ← Eelmine Avati näitus „Naiskodukaitse Karksi jaoskond 5“ Järgmine → Karksi jaoskonnal täitus viies tegevusaasta Lõuna – Viljandil jaoskonnal oli põhjust tähistamiseks.

Lõuna – Viljandil jaoskonnal oli põhjust tähistamiseks.

Mirjam Trallmann 5. märtsil 2019

3. märtsil kogunesid Lõuna – Viljandi jaoskonna liikmed ning kutsutud külalised Viljandi põgenemistuppa. Mitte harjutama mõistatuste lahendamist, vaid tähistama oma jaoskonna viiendat juubelit.

Lõuna – Viljandil jaoskonnal oli põhjust tähistamiseks.

Põgenemistoas ootas külalisi võimalus panna end proovile nii kinnisest ruumist mõistatuste abil välja murdmisel kui kogedes virtuaalreaalsuses lahingu pidamist. See pani nii mõnegi osaleja  mängupulte loopima, mis õnneks ilmselt ongi disainitud sellisele kohtlemisele. Prillide kandjal oli ka võimalus kohtuda dinosaurustega, mis pani küll jala värisema, aga samas ka tundma end ehtsa bobbi kelgutajana.

Nagu tublidele naiskodukaitsjatele kohane ei valmistanud tubades mõistatuste lahendamine probleeme. See on ju naiskodukaitsjal veres. Peab muidugi tunnistama, et olime ise pisut jännis, kuid viimasel hetkel saabus meile appi Karksi jaoskonna esinaine Kai, kes mängleva kergusega hakkas meil müsteeriumit lahti harutama.

Lõuna – Viljandil jaoskonnal oli põhjust tähistamiseks.
Fotod: Liis Käsper

Nagu igale sünnipäevale kohaselt ei puudunud laualt ka maitsev tort ning suupisted. Kõhukinnitamise vahepeal tunnustasime ka oma liikmeid jaoskonna tänukirjaga. Tegime ühe tutvumisringi ja püüdsime meenutada oma nimede saamislugu. Õhtul said kõik koju  Riigikogu valimisi vaatama minna.

Palju õnne Lõuna – Viljandi: noor, aga väga kogenud ja toimekas jaoskond.

FastLion CMS

Lõuna – Viljandil jaoskonnal

Lõuna – Viljandil jaoskonnal

Põgenemistoas ootas külalisi võimalus panna end proovile nii kinnisest ruumist mõistatuste abil välja murdmisel kui kogedes virtuaalreaalsuses lahingu pidamist See pani nii mõnegi osaleja mängupulte loopima, mis õnneks ilmselt ongi disainitud sellisele kohtlemisele 3. märtsil kogunesid Lõuna – Viljandi jaoskonna liikmed ning kutsutud külalised Viljandi põgenemistuppa. Mitte harjutama mõistatuste lahendamist, vaid tähistama oma jaoskonna viiendat juubelit.

Lõuna – Viljandil jaoskonnal oli põhjust tähistamiseks.

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse