Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Lõppes Naiskodukaitse fotokonkurss „Meie, naised“ Lõppes Naiskodukaitse fotokonkurss „Meie, Selle suve kuuldavasti kõige palavamal päeval, 29. juulil, kogunesid Naiskodukaitse selleaastase fotokonkursiga „Meie, naised“ seotud inimesed Raplamaale Pirgu mõisa, et üheskoos fotokonkursile pidulik punkt panna, võidufotod välja kuulutada nind parimaid autoreid autasustada. I koht "Naine kui tuul", autor Inga Mäemets II Koht "Kange naine!", autor Marek Lillo III koht "Meie, Naised - me oleme loojad", autor Liina Laurikainen ← Eelmine Juhtide laagris esitleti juhi retseptiraamatut Järgmine → Naiskodukaitse auliige esitles raamatut Lõppes Naiskodukaitse fotokonkurss „Meie, naised“

Lõppes Naiskodukaitse fotokonkurss „Meie, naised“

Nele Sarrapik 30. juulil 2012

Selle suve kuuldavasti kõige palavamal päeval, 29. juulil, kogunesid Naiskodukaitse selleaastase fotokonkursiga „Meie, naised“ seotud inimesed Raplamaale Pirgu mõisa, et üheskoos fotokonkursile pidulik punkt panna, võidufotod välja kuulutada nind parimaid autoreid autasustada.

Juba neljandat aastat toimunud fotokonkursi seekordseks korraldajaks oli Naiskodukaitse Rapla ringkond. Teema „Meie, naised“ oli valitud Naiskodukaitse juubeliaasta puhul väärtustamaks ja esile tõstmaks naiseks olemise uhkust ja võlu. Fotokonkursile laekus 251 omanäolist ja erilist fotot. ®ürii rasket koormat kandsid sedapuhku Pärnu Postimehe fotograaf Urmas Luik, fotograafid Jüri ja Maris Vlassov, Naiskodukaitse esinaine Airi Neve, Naiskodukaitse Rapla ringkonna liikmed Pirko Peterson ja Kaja Heinsaar ning Rapla maavanem Tiit Leier.

 

Fotokonkursi lõpetamisel Pirgu mõisas võis rõõmuga tõdeda, et auhinnatute hulgas oli nii organisatsiooni enda liikmeid kui ka inimesi väljaspoolt. See näitab, et ühelt poolt on organisatsioonis toimuv Naiskodukaitse liikmetele oluline, teisalt aga mõjub fotokonkurss teavitustööna väljapoole organisatsiooni. 

 

Lõppes Naiskodukaitse fotokonkurss „Meie, naised“
Foto: Liis Pärna

Selleks aastaks on Naiskodukaitse fotokonkurss lõppenud. Jääb vaid üle veelkord tänada kõiki sponsoreid ja abilisi, muidugi ka kõiki osalejaid ning loomulikult õnnitleda võitjaid.

 

I koht

Foto „Naine kui tuul“, autor Inga Mäemets 

 

II koht

Foto „Kange naine!“, autor Marek Lillo

 

III koht

Foto „Meie, Naised – me oleme loojad“, autor Liina Laurikainen

 

Kõige seikluslikum foto

Foto „Hirmudest üle (Panga pank)“, autor Heli Armus

 

I eripreemia

Foto „Me unistame oma elu ilusaks“, autor Kati Ojaver-Heidemann

 

II eripreemia

Foto „Naer on terviseks!“, autor Jana Koppel

 

Parim Naiskodukaitse foto (1)

Foto „Oot, üks lokk on veel viltu“, autor Eveli Sammelselg

 

Parim Naiskodukaitse foto (2)

Foto „Naiskodukaitse Koormusmatk“, autor Grete Hints

 

Kaitseliidu Rapla Maleva eripreemia

Foto “Suur maailm, väikeste silmad“, autor Denys Bondarenko

 

Rapla Maavalitsuse eripreemia

Foto „Võrdsena ja võisteldes“, autor Maris Treufeldt

 

Ingrid Stahli eripreemia

Foto „Enna 83. Näinud naise silmadega nii mõndagi“,autor Maris Ojasuu

 

Publiku hääletusel kõrgeim hinne

Foto „...on üle kõige“, autor Urmas Nõgu

 

Publiku hääletusel enim hääli

Foto „Emme tehtud supp on nii hea, et viib keele...“, autorid Heli Tuisk ja Ave Proos

 

Esimese koha auhinnaks on reis Austriasse ja Baierimaale. Teist kohta ootab mõnus puhkus sanatooriumis Tervis ja kolmanda koha omanik saab lõõgastuda turismitalus Pärnumaal. Teistele võitnutele jagus auhinnaks Beguta ehteid, Minna sahvri marmelaadi ja muud toredat. Kõige seikluslikuma foto autor võitis pääsme Otepää Seiklusparki ja publiku hääletusel kõrgeima hinde pälvinu saab koos kaaslasega lõunastada kohvikus Mamo.

 

Fotokonkursi sponsoriteks olid sel korral Beguta Accessories, Otepää Seikluspark, Minna Sahver, Mamo, Raefoto ja mitmed teised.

 

Võidufotosid ja kõiki fotokonkursil „Meie, naised“ osalenud fotosid saab vaadata konkursi kodulehel.

 

Loomulikult toimub Naiskodukaitse fotokonkurss ka järgmisel aastal. Inspiratsiooniks kõigile märkajatele ja hetketabajatele olgu öeldud ka järgmise aasta teema, milleks on „Eestimaa elab“.

Lõppes Naiskodukaitse fotokonkurss „Meie, naised“
I koht "Naine kui tuul", autor Inga Mäemets
Lõppes Naiskodukaitse fotokonkurss „Meie, naised“
II Koht "Kange naine!", autor Marek Lillo
Lõppes Naiskodukaitse fotokonkurss „Meie, naised“
III koht "Meie, Naised - me oleme loojad", autor Liina Laurikainen

FastLion CMS

Lõppes Naiskodukaitse fotokonkurss „Meie,

Lõppes Naiskodukaitse fotokonkurss „Meie,

Juba neljandat aastat toimunud fotokonkursi seekordseks korraldajaks oli Naiskodukaitse Rapla ringkond Teema „Meie, naised“ oli valitud Naiskodukaitse juubeliaasta puhul väärtustamaks ja esile tõstmaks naiseks olemise uhkust ja võlu Selle suve kuuldavasti kõige palavamal päeval, 29. juulil, kogunesid Naiskodukaitse selleaastase fotokonkursiga „Meie, naised“ seotud inimesed Raplamaale Pirgu mõisa, et üheskoos fotokonkursile pidulik punkt panna, võidufotod välja kuulutada nind parimaid autoreid autasustada.

Lõppes Naiskodukaitse fotokonkurss „Meie, naised“

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse