Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kuidas liituda Naiskodukaitsega? Kuidas liituda Naiskodukaitsega? Naiskodukaitses saad vabatahtlikuna panustada riigikaitsesse. Vaata siit, kuidas liituda. ← Eelmine Tule Naiskodukaitsega tutvuma! Järgmine → Naiskodukaitsjad panustavad Ukraina sõjapõgenike abistamisel mitmetes rollides Kuidas liituda Naiskodukaitsega?

Kuidas liituda Naiskodukaitsega?

6. märtsil 2022

Naiskodukaitses saad vabatahtlikuna panustada riigikaitsesse. Vaata siit, kuidas liituda.

Kuidas liituda Naiskodukaitsega?

1. Täida ära avaldus. Sul on vaja 2 soovitajat - kui nad on olemas, pane nad kohe kirja, kui ei ole, jäta tühjaks - leiad hiljem :) Lisaks on vaja ka ühte dokumendifotot. Täidetud avaldus digiallkirjasta ja saada oma valitud ringkonna instruktorile. Kontaktid leiad siit.

2. Avaldusel on vaja märkida ringkond ja jaoskond. Mõistlik on valida elukoha järgne ringkond, valiku leiad siit. Kui ringkond valitud, siis vali ka allüksus ehk jaoskond.
3. Lisaks on vaja ka perearstitõendit. Ei, muu tervisetõend ei sobi, just seda on vaja. Kui perearsti kuidagi kätte ei saa, võid tõendi ka hiljem saata.
4. Edasi võetakse Sinuga juba ühendust ja antakse teada, mis edasi saab. ;)

 

Lisainfoks:

  • Liikmel on kohustus kõigepealt läbida baasväljaõpe ja siis valida oma tegevusvaldkond (võib ka juba väljaõppe ajal otsustada).
  • Kindlasti saab mingeid konkreetseid ülesandeid (ka seotud käimasoleva kriisiga) täita juba liikmeks saades, sõltumata väljaõppe läbimisest.
  • Kuna hetkel on uute liikmete tulek massiline, siis peab arvestama, et tuleb ise proaktiivne olla, sest lihtsalt ei pruugi olla võimalik igaühega personaalselt kohe tegeleda. Aga oleme siiralt rõõmsad iga liituja üle!
  • Naiskodukaitses saab väga kasulik olla, nii relvaga kui relvata, tuleb usaldada ja väljaõpet saades ka valikute osas rohkem selgust.

 

Aitäh Sulle, et otsustasid liituda ja et soovid vabatahtlikuna riigikaitsesse panustada!

 

Loe lisa ka siit.

FastLion CMS

Kuidas liituda Naiskodukaitsega?

Kuidas liituda Naiskodukaitsega?

1 Täida ära avaldus Naiskodukaitses saad vabatahtlikuna panustada riigikaitsesse. Vaata siit, kuidas liituda.

Kuidas liituda Naiskodukaitsega?

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse