Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kui sa tahad saavutada SUURT - pead alustama väikesest Kui sa tahad saavutada Taevas tormavad hallid pilved. . . tuules visklevad puuhiiglased. . . vihm oli kohale jõudnud. Hüplevad vihmapiisad NAISTE põskedel. Kui te arvate, et naised olid sõnatult vihmavarjus - siis Te eksite. Naer. . . sädin . . . siblimine edasi-tagasi nagu varajasel kevadhommikul päiksepaistes. Toimumas on Naiskodukaitse vabariiklik laskmisvõistlus Läänemaal (Piirsalu), ekstreemselt vabas looduses. Võib olla võistlustulemused polnud just ootuspärased, aga TAHE paremini teha järgmisel aastal on SUUR! Heade soovidega võistkonna nimel Sirje Reisberg ← Eelmine Tähistame Naiskodukaitse mälestuspäeva! Järgmine → Naiskodukaitse mälestuspäev Harju ringkonnas Kui sa tahad saavutada SUURT - pead alustama väikesest

Kui sa tahad saavutada SUURT - pead alustama väikesest

Sirje Reisberg 20. aprillil 2012

Taevas tormavad hallid pilved...tuules visklevad puuhiiglased...vihm oli kohale jõudnud. Hüplevad vihmapiisad NAISTE põskedel. Kui te arvate, et naised olid sõnatult vihmavarjus - siis Te eksite. Naer...sädin ...siblimine edasi-tagasi nagu varajasel kevadhommikul päiksepaistes. Toimumas on Naiskodukaitse vabariiklik laskmisvõistlus Läänemaal (Piirsalu), ekstreemselt vabas looduses.

Kui sa tahad saavutada SUURT - pead alustama väikesest
Harju vaprad võistlejad

See ei hirmutanud meist kedagi, vastupidi - olime kõik väga elevil, et trotsida tormist kevadilma. Kohale oli tulnud poolsada võistlejat pluss toimkondlased. Ühiseks eesmärgiks oli austada eelkõige TEGIJAID - Lääne malevat. Naiste särasilmades võis välja lugeda, et tähtis pole VÕIT - kõik osavõtjad on oma kohalolekuga juba omamoodi võitnud :)

 

Harju malevat esindas  alati positiivne  Pille Veitmaa ja "snaiprid" Ivika Preiman,Heli Kiil, Monika Pikkoja ja Sirje Reisberg . Ühtsuses peitub jõud - meeskonna töö ja tööjaotus oli super . Abistav õlg lükati alla ka nõrgematele..igale abivajajale..mõtlemata hetkegi kui vastasest.

 

Tänu väga heale organiseerimisele ja professionaalsetele kohtunikele, sujus võistlus viperusteta ja plaanipäraselt. Sooja saime piiramatus koguses kuuma teed-kohvi-suppi süües vürtsikate ja naeruhimuliste toitlustajate  toetusel.

 

Kokkuvõtteks tahaksime öelda - OLI TORE PÄEV! Meeskonna tähtsaks väärtusomaduseks oli suutlikus taluda kehva ilma...võistluste lõpuks ka mõnusalt väsimust. Suur võit pole võimalik enne väikest kaotust. Võib olla võistlustulemused polnud just ootuspärased, aga TAHE paremini teha järgmisel aastal on SUUR!

 

Heade soovidega võistkonna nimel Sirje Reisberg

FastLion CMS

Kui sa tahad saavutada

Kui sa tahad saavutada

Harju vaprad võistlejad See ei hirmutanud meist kedagi, vastupidi - olime kõik väga elevil, et trotsida tormist kevadilma Kohale oli tulnud poolsada võistlejat pluss toimkondlased Taevas tormavad hallid pilved...tuules visklevad puuhiiglased...vihm oli kohale jõudnud. Hüplevad vihmapiisad NAISTE põskedel. Kui te arvate, et naised olid sõnatult vihmavarjus - siis Te eksite. Naer...sädin ...siblimine edasi-tagasi nagu varajasel kevadhommikul päiksepaistes. Toimumas on Naiskodukaitse vabariiklik laskmisvõistlus Läänemaal (Piirsalu), ekstreemselt vabas looduses.

Kui sa tahad saavutada SUURT - pead alustama väikesest

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse