Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kose naised laadamelus Kose naised laadamelus Kenal emadepäeva eelsel laupäeval, 9. mail, toimus Kose alevikus taaskord kevadlaat ja valla kultuurisündmus Kose kutsub külla! Teiste jõustruktuuride kõrval olid esindatud ka Kose jaoskonna naiskodukaitsjad. Melu telgi ees Foto: Diana Mihkelsoo ← Eelmine 300 pannkooki ja 3 kilo moosi Järgmine → Naiskodukaitsjad 2015 aasta Maijooksul Kose naised laadamelus

Kose naised laadamelus

Ave Nael 12. mail 2015

Kenal emadepäeva eelsel laupäeval, 9. mail, toimus Kose alevikus taaskord kevadlaat ja valla kultuurisündmus Kose kutsub külla! Teiste jõustruktuuride kõrval olid esindatud ka Kose jaoskonna naiskodukaitsjad.

Kose naised laadamelus
Sõbraliku politseigaFoto: Diana Mihkelsoo
Kose naised laadamelus
Kose naisedFoto: Diana Mihkelsoo

Kose jaoskonna naised olid väljas Naiskodukaitset ja Kodutütreid ning Noorkotkaid tutvustava telgiga. Suure tuule kiuste olid välja pandud ka naiskodukaitsja, kodutütre ja noore kotka kujutised - stand-inid, kus oli võimalik endast mälestuseks tore pilt teha. Meie tublid kodutütred jagasid lastele õhupalle ning noorteorganisatsiooni tutvustavaid trükiseid.

 

Kose naiskodukaitsjaid jagus nii infotelki, rahvatantsu- ning ühendkooride ridadesse. Lisaks sellele olid naiskodukaitsjad köögitoimkonnas suppi valmistamas ning hiljem esinejatele ja laadakülalistele maitsvat sooja kõhutäit pakkumas.

 

Vaatamata sellele, et seekord asusid Politsei, Merepääste, Kaitseliidu ja Naiskodukaitse väljapanekud laada keskplatsist veidi eemal, oli külastajaid ja uudistajaid rohkelt, vaatamist palju ning väljapanek uhke . 

Kose naised laadamelus
Melu telgi eesFoto: Diana Mihkelsoo

FastLion CMS

Kose naised laadamelus

Kose naised laadamelus

Sõbraliku politseiga Foto: Diana Mihkelsoo Kose naised Foto: Diana Mihkelsoo Kose jaoskonna naised olid väljas Naiskodukaitset ja Kodutütreid ning Noorkotkaid tutvustava telgiga Suure tuule kiuste olid välja pandud ka naiskodukaitsja, kodutütre ja noore kotka kujutised - stand-in id, kus oli võimalik endast mälestuseks tore pilt teha Kenal emadepäeva eelsel laupäeval, 9. mail, toimus Kose alevikus taaskord kevadlaat ja valla kultuurisündmus Kose kutsub külla! Teiste jõustruktuuride kõrval olid esindatud ka Kose jaoskonna naiskodukaitsjad.

Kose naised laadamelus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse