Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Koostööst sünnib edu ehk Tallinna ja Harju ühine avalike suhete õppepäev Koostööst sünnib edu ehk 15. juunil kogunesid Tallinna ja Harju ringkonna avalike suhete grupi liikmed Harju Malevasse, et esmakordselt viia läbi ühine täiendõppepäev. Päeva eesmärgiks oli koostöö tõhustamine kahe ringkonna vahel, õppimine teineteise kogemustest ning erialagrupi tegevustest lähtuvad ühised arutelud ehk veidi teooriat, natuke rohkem praktilist tegevust ning muidugi sekka ajude ragistamist. Vilgas tegevus ja ühised arutelud kestsid varajaste õhtutundideni. Vaata ülevaadet täiendõppepäevast siit: Koostööst sünnib edu ehk Tallinna ja Harju ringkonna ühine avalike suhete õppepäev ← Eelmine Hea seltskonnaga ajalugu õppimas Järgmine → Kose jaoskonna naiskodukaitsjad loodustarkusi omandamas Koostööst sünnib edu ehk Tallinna ja Harju ühine avalike suhete õppepäev

Koostööst sünnib edu ehk Tallinna ja Harju ühine avalike suhete õppepäev

A. Nael 19. juunil 2013

15. juunil kogunesid Tallinna ja Harju ringkonna avalike suhete grupi liikmed Harju Malevasse, et esmakordselt viia läbi ühine täiendõppepäev. Päeva eesmärgiks oli koostöö tõhustamine kahe ringkonna vahel, õppimine teineteise kogemustest ning erialagrupi tegevustest lähtuvad ühised arutelud ehk veidi teooriat, natuke rohkem praktilist tegevust ning muidugi sekka ajude ragistamist. Vilgas tegevus ja ühised arutelud kestsid varajaste õhtutundideni.

Koostööst sünnib edu ehk Tallinna ja Harju ühine avalike suhete õppepäev
Koostööst sünnib edu ehk Tallinna ja Harju ühine avalike suhete õppepäev

FastLion CMS

Koostööst sünnib edu ehk

Koostööst sünnib edu ehk

Vaata ülevaadet täiendõppepäevast siit: Koostööst sünnib edu ehk Tallinna ja Harju ringkonna ühine avalike suhete õppepäev ← Eelmine Hea seltskonnaga ajalugu õppimas Järgmine → Kose jaoskonna naiskodukaitsjad loodustarkusi omandamas 15. juunil kogunesid Tallinna ja Harju ringkonna avalike suhete grupi liikmed Harju Malevasse, et esmakordselt viia läbi ühine täiendõppepäev. Päeva eesmärgiks oli koostöö tõhustamine kahe ringkonna vahel, õppimine teineteise kogemustest ning erialagrupi tegevustest lähtuvad ühised arutelud ehk veidi teooriat, natuke rohkem praktilist tegevust ning muidugi sekka ajude ragistamist. Vilgas tegevus ja ühised arutelud kestsid varajaste õhtutundideni.

Koostööst sünnib edu ehk Tallinna ja Harju ühine avalike suhete õppepäev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse